,,Owady” – wystawa Strefy Kreatywności

30 maja, we wtorek w MDK w Biłgoraju uroczyście otwarto wystawę ,,Owady” przygotowaną przez wychowanków  Renaty Sochy, nauczycielkę plastyki. Uczestnicy z wszystkich grup plastycznych ,,Strefy Kreatywności” tym razem przygotowali prace wielkoformatowe, kolorowe i niezwykle ciekawe.

Przedstawiały one bowiem różnego rodzaju owady w dużym powiększeniu. Prace były wykonane w przeważającej mierze kredką ołówkową i wykańczane pastelą suchą a także farbą akrylową. Barwna wystawa zawisła na drugim piętrze Młodzieżowego Domu Kultury.  Wernisaż wystawy przypadł na czas pomiędzy dwoma świętami: Dniem Matki i Dniem Dziecka, wobec czego nie dziwił fakt, że wychowankowie nauczycielki przygotowały dla swoich mam malarskie upominki, a rodzice wraz z nauczycielką dla dzieci słodki poczęstunek.

ROLKA z naszego fanpage: https://www.facebook.com/reel/1426204571449214

Na rozpoczęcie tej plastycznej imprezy zaśpiewał gościnnie Filip Bednarz, który pracuje w MDK pod kierunkiem pani Kornelii Rudy. Wystawę otworzyła pani Urszula Demucha po. dyrektora MDK. Głos zabrała także Nauczycielka prowadząca grupy Renata Socha. opowiedziała o procesie powstawania wystawy, a także o planach na kolejne tygodnie i przyszły rok szkolny.

Wystawę można podziwiać do końca wakacji.

Zapraszamy do oglądania.