Galeria zdjęć MDK Biłgoraj

Prezentacje grup MDK

Prezentacje grup MDK (!)

24 photos in 1 sub-album

Wystawa MOTYLE

Wystawa MOTYLE

6 photos

Akcja Wakacje w MDK 2020

Akcja Wakacje w MDK 2020

77 photos

Tegoroczne wakacje były... wyjątkowe. Dla niektórych wyczekiwane, bo zdalne nauczanie dało się we znaki, dla innych było to przedłużenie czasu wolnego od szkoły. Niezależnie od różnych zawirowań, cieszymy się, że wśród naszych wychowanków byli tacy, którzy chętnie korzystali z wakacyjnych zajęć i warsztatów w naszej placówce, które odbywały się w pierwszej połowie lipca oraz pod koniec sierpnia. Oto fotorelacja z działań naszych nauczycieli i ich podopiecznych.

Przed-wakacyjne MALOWANKI – RYSOWANKI

Przed-wakacyjne MALOWANKI – RYSOWANKI

36 photos

Od 24 sierpnia 2020 r. w Galerii „Pierwsze Piętro” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju można oglądać wystawę prac plastycznych powstałych podczas wakacyjnych zajęć warsztatowych. Wystawa zatytułowana została „Przed-wakacyjne MALOWAKI-RYSOWANKI”. To efekt twórczej pracy grupy wychowanków pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia. Wernisaż odbędzie się w środę 9 września br. o godzinie 17.00.

Akcja Wakacje 2020 w Tęczowej Malarni

Akcja Wakacje 2020 w Tęczowej Malarni

54 photos in 5 sub-albums

Od 29 czerwca do 3 lipca 2020 r. w ramach akcji Artystyczne Lato w MDK, w pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia spotykała się grupa dzieci, aby kreatywnie i miło spędzić czas początku wakacji. Codziennie, pod okiem nauczycieli plastyki Anny Świcy, można było wyczarować na papierze niepowtarzalne dzieło.