Kolejność  prezentacji – XLIV Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Śpiewający Słowik Biłgoraj 2024 r.

Kolejność prezentacji – XLIV Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Śpiewający Słowik Biłgoraj 2024 r.

XLIV Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Biłgoraj 2024 r.


Kategoria I (6 – 8 lat)

  1. Paweł Bielak, 7 lat

Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskie, n. Alicja Chołyst

Eldorado”, „Piosenka na cztery kopyta i wiatr”

  1. Iga Nalepa, 6 lat

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu Zaorendzie,

n. Dorota Dobosz

Witajcie w naszej bajce”, „Jesteśmy jagódki”

  1. Hanna Futyma, 6 lat

Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Biłgoraju, n. Mariola Pawluk

Magiczne miejsce”, „Cztery żywioły”

  1. Hann Dybiak, 7 lat

Prywatna Szkoła Podstawowa w Biłgoraju, n. Bogumiła Klimiuk

Różowa piosenka”, „Nowa Baśń”

  1. Maja Małysa, 6 lat

Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Biłgoraju, n. Wioleta Antosz

Wiosenny Rock and Roll”, „Wiosna wiosenka”

  1. Dorota Gaj, 7 lat

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie, n. Katarzyna Tomczyk

Laleczka z saskiej porcelany”, „Serduszko puka w rytmie cza cza”

  1. Michał Muzyka, 8 lat

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Mieczysława Pasiaka w Soli,

n. Jolanta Kurzyńska

100”, „Jestem kimś – planeta skarbów”

 


Kategoria II (9 – 10 lat)

  1. Lena Gontarz, 9 lat

Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy, n. Joanna Grabias

,,Nasz rodzinny świat”, „Góry do góry”

  1. Aleksandra Biszczanik, 8 lat

Prywatna Szkoła Podstawowa w Biłgoraju, n. Bogumiła Klimiuk

Nowa Baśń”, „Różowa piosenka”

  1. Zuzanna Krzeszowiec, 9 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Kornelia Rudy

Różowa piosenka”, „Życzenie”

  1. Iga Blicharz, 9 lat

Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy, n. Joanna Grabias

Tango dla taty i mamy”, „Góry do góry”

  1. Jan Kukiełka, 8 lat

Prywatna Szkoła Podstawowa w Biłgoraju, n. Bogumiła Klimiuk

Eldorado”, „Jestem twoją bajka”

  1. Nikola Maziarczyk, 9 lat

Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy, n. Joanna Grabias

Nie bój się chcieć”, „Góry do góry”

  1. Zespół „NIL”

Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy, n. Joanna Grabias

Góry do góry”


Kategoria III (11 – 13 lat)

 

  1. Milena Jargieło, 11 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Kornelia Rudy

Co się śni niewidomym”, „Kolorowy wiatr”

  1. Lena Leśniewska, 11 lat

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Frampolu i Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej, n. Krzysztof Jasiński

Piosenka bajkowa”, „Modelka”

  1. Amelia Komorowska, 11 lat

Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju, n. Anna Tarnowska

Opowiadaj mi tak”, „Nowe dni”

  1. Nikola Kotowska, 11 lat

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie, n. Katarzyna Tomczyk

Ramię w ramię”, „Melodia”

  1. Katarzyna Marzec, 11 lat

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Frampolu i Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej, n. Krzysztof Jasiński

Cud w szafie” „Do grającej szafy grosik wrzuć”

  1. Julia Wach, 11 lat

Prywatna Szkoła Podstawowa w Biłgoraju, n. Bogumiła Klimiuk

Uczucia te”, „Naprawię świat”

  1. Anna Pecka, 11 lat

Jestem Twoją bajką”, „Dzięki, że jesteś”

  1. Zuzanna Jasińska, 11 lat

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Frampolu, Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu, n. Krzysztof Jasiński

“Piosenka o muzyce”, „Mruczy winyl”

  1. Paulina Remiśko, 11 lat

Gołębi song”, „Moja melodia”

  1. Weronika Bielak, 11 lat

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Frampolu i Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej, n. Krzysztof Jasiński

Piosenka na zły czas”, „Żyj do przodu”

  1. Nela Rapa, 12 lat

Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskie, n. Alicja Chołyst

Świat to muzyka”, „Jeśli tylko chcesz to mieć”

  1. Martyna Skroban, 12 lat

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie, n. Katarzyna Tomczyk

Nie bój się chcieć”, „Otwórz oczy”

  1. Łucja Podpora, 12 lat

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, n. Mariola Napora

Historyjka”, „Po raz pierwszy widzę blask”

  1. Filip Bednarz, 13 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Kornelia Rudy

Nowy świat”, „Masz przyjaciela”

 


Kategoria IV (14 – 16 lat)

 

  1. Lidia Wróblewska, 14 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Kornelia Rudy

Nic nie może przecież wiecznie trwać”, „Czy nastanie znów świt”

  1. Gabriela Zając, 14 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Kornelia Rudy

Mruczy winyl”, „Udało prawie się”

  1. Emilia Niemiec, 15 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Kornelia Rudy

Dobranoc panowie”, „Modlitwa Esmeraldy”

  1. Gabriela Rapa, 15 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Kornelia Rudy

Małe tęsknoty”, „Groszki i róże”

  1. Zofia Chmiel, 16 lat

Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, n. Anna Kraczowska

Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”, „Naprawdę chcę”

  1. Wiktoria Tucka, 16

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Kornelia Rudy

Rebeka”, „Jesteś mój”

  1. Wiktoria Krent, 16 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Kornelia Rudy

Wilcza zamieć”, „Mięta”

  1. Zofia Wróblewska, 16 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Kornelia Rudy

Naprawdę chcę”

 


Kategoria V (17 – 20 lat)

 

  1. Alicja Kaziród, 17 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Kornelia Rudy

Co się śni niewidomym”, „Miłość rośnie wokół nas”


Kolejność do pobrania – Plik PDF