Występowaliśmy na spotkaniu opłatkowym samorządu powiatowego, gdzie zaprezentowaliśmy tradycyjne polskie kolędy

Występowaliśmy na spotkaniu opłatkowym samorządu powiatowego, gdzie zaprezentowaliśmy tradycyjne polskie kolędy

W czwartkowe popołudnie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Biłgoraju odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe. Uczestniczyli w nim Radni i Zarząd Powiatu Biłgorajskiego, pracownicy Starostwa Powiatowego oraz zaproszeni goście.


Podczas spotkania zaprezentował się nasz zespół „Zawierucha”. Wychowankowie MDK zaśpiewali i zagrali tradycyjne polskie kolędy.

Fotorelacja z tego wydarzenia /12 zdjęć/

Na zdjęciu grupa śpiewa tradycyjne polskie kolędy na spotkaniu opłatkowym Samorządu Powiatowego w Biłgoraju.Na zdjęciu grupa śpiewa tradycyjne polskie kolędy na spotkaniu opłatkowym Samorządu Powiatowego w Biłgoraju.Na zdjęciu grupa śpiewa tradycyjne polskie kolędy na spotkaniu opłatkowym Samorządu Powiatowego w Biłgoraju.Opłatki WigilijneNa zdjęciu grupa śpiewa tradycyjne polskie kolędy na spotkaniu opłatkowym Samorządu Powiatowego w Biłgoraju.Na zdjęciu grupa śpiewa tradycyjne polskie kolędy na spotkaniu opłatkowym Samorządu Powiatowego w Biłgoraju.Na zdjęciu grupa śpiewa tradycyjne polskie kolędy na spotkaniu opłatkowym Samorządu Powiatowego w Biłgoraju.Na zdjęciu grupa śpiewa tradycyjne polskie kolędy na spotkaniu opłatkowym Samorządu Powiatowego w Biłgoraju.Na zdjęciu grupa śpiewa tradycyjne polskie kolędy na spotkaniu opłatkowym Samorządu Powiatowego w Biłgoraju.Na zdjęciu grupa śpiewa  i gra tradycyjne polskie kolędy na spotkaniu opłatkowym Samorządu Powiatowego w Biłgoraju.Na zdjęciu grupa śpiewa  i gra tradycyjne polskie kolędy na spotkaniu opłatkowym Samorządu Powiatowego w Biłgoraju.Na zdjęciu grupa śpiewa  i gra tradycyjne polskie kolędy na spotkaniu opłatkowym Samorządu Powiatowego w Biłgoraju.