Wystawa z kwiatami w roli głównej

Prezentacja prac malarskich zatytułowana „Martwa natura z kwiatami” pojawiła się na ścianach galerii w korytarzu pierwszego piętra Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.

Autorkami prac jest dziesięć dziewcząt z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia w wieku od 10 do 17 lat: Julianna Sołtys, Antonina Tutka, Hanna Cybulska, Anna Sokal, Wiktoria Kurzyńska, Lilianna Obszyńska, Lena Kanty, Olga Goch, Dominika SzubiakAda Zych.

Młode artystki pokazały swoje zdolności, wrażliwość i kreatywność w temacie – wydawałoby się banalnym. Jednak każdym obrazie ukazane zostało piękno kwiatów, ich różnorodność w formie i układach kompozycyjnych.

Opiekunem artystycznym dziewcząt jest Anna Świca.

Wystawę można oglądać od 10 maja do 30 czerwca br. Ekspozycja dostępna jest także w formie prezentacji on-line.

Zapraszamy do podziwiania talentów naszych wychowanek!