Plastycy z MDK w Biłgoraju ponownie z sukcesami

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie był organizatorem XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Magiczne okienko 2024″. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były kwiaty, a dosłownie ,,Magia kwiatów”.

I miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła Agata Dołba ze ,,Strefy kreatywności" pracująca pod kierunkiem Renaty Sochy.

Nagrodzona praca Agaty Dołby

Wyróżnienie zdobyła Lena Kanty z ,,Tęczowej Malarni" pracująca pod kierunkiem Anny Świcy.

Kwalifikację do wystawy otrzymała zaś Zuzanna Gontarz z grupy ,,Pędzelki" pracująca pod kierunkiem Ireny Oręziak – Kupczak.

Z ramienia naszego Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju udział w konkursie wzięli wychowankowie z wszystkich pracowni plastycznych.

Miło nam poinformować, iż I miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła Agata Dołba ze ,,Strefy kreatywności” pracująca pod kierunkiem Renaty Sochy. Wyróżnienie zdobyła Lena Kanty z ,,Tęczowej Malarni” pracująca pod kierunkiem Anny Świcy. Kwalifikację do wystawy otrzymała zaś Zuzanna Gontarz z grupy ,,Pędzelki” pracująca pod kierunkiem Ireny Oręziak – Kupczak.

Gratulujemy.