Młodzi artyści plastycy z MDK w Biłgoraju nagrodzeni za anioły

Już po raz dwunasty Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie zorganizował Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Mój Anioł. Rozmowa z Aniołem”. Podopieczni Renaty Sochy i Anny Świcy zdobyli w tym konkursie nagrody, wyróżnienia i kwalifikacje do wystawy.

Konkurs “Mój Anioł” cieszył się ogromnym zainteresowaniem, gdyż wpłynęło 1477 prac płaskich i przestrzennych ze 182 placówek. Tym bardziej gratulujemy tym, którzy odnieśli sukces plastyczny, a byli to:

Nagrodę w kategorii przedszkola zdobyła 6 letnia Hanna Ziembicka podopieczna Renaty Sochy ze ,,Strefy kreatywności”.

NAGRODA - Hania Ziembicka op. Renata Socha
NAGRODA, Hanna Ziembicka,
6 letnia wychowanka ,,Strefy kreatywności”, op. Renata Socha

Wyróżnienie w kategorii klasy IV – VI zdobyła Amelia Dybiak, lat 11, podopieczna Anny Małgorzaty Świcy ,,Tęczowa Malarnia”.

WYRÓŻNIENIE - Amelia Dybiak - op. Anna Świca
WYRÓŻNIENIE, Amelia Dybiak ,
11 letnia wychowanka ,,Tęczowej Malarni”, op. Anna Świca

Dodatkowo do wystawy zakwalifikowano prace Igi Wójtowicz, lat 8, Emilii Machowskiej lat8, Doroty Dołby lat 10, Dawida Flisa lat 11- podopieczni Renaty Sochy oraz Mateusza Olika lat 8 i Adama Szubiaka lat 11 – podopieczni Anny Świcy.

Podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród i otwarciem wystawy pokonkursowej odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury w Krasnymstawie 12 grudnia o godz. 13.

Gratulujemy serdecznie.