Kolorową Wystawę ,,PTAKI” otwarto w MDK

To już kolejna z cyklu wystaw ,,Kochamy zwierzęta” zrealizowana przez ,,Strefę kreatywności” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. 7 marca Renata Socha nauczycielka zajęć plastycznych wraz ze swoimi wychowankami zaprosiła do oglądania i podziwiania pięknych kolorowych ptaków namalowanych przez ponad 50 uczestników grup ,,Strefy kreatywności”.

Na otwarcie wystawy przybyli oprócz autorów prac, również rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i znajomi młodych artystów. Otwarcie wystawy uświetnił występ wokalny Filipa Bednarza, który zaśpiewał piosenkę ,,Być jak ty”. Oficjalnego otwarcia i powitania gości dokonała dyrektor MDK Urszula Demucha. Następnie głos zabrała Renata Socha, nauczycielka zajęć plastycznych, opiekunka ,,Strefy kreatywności”. Mówiła o sukcesach swoich wychowanków, o etapach przygotowania wystawy, o metodyce pracy z dziećmi, o planach na najbliższe miesiące.

Wszyscy wychowankowie otrzymali też koszulki z nadrukiem ,,Strefy kreatywności”. Dzięki docenieniu przez Burmistrza Miasta Biłgoraja dokonań ,,Strefy kreatywności” i przyznanej nagrodzie finansowej koszulki mogły być zakupione. Był też czas na słodki poczęstunek i podziwianie pięknych prac.