Przedłużamy termin – „Dzisiejszy świat w oczach najmłodszych”

UWAGA!

Przedłużamy termin na stworzenie plakatu pt. „Dzisiejszy świat w oczach najmłodszych” do 18 czerwca 2020 r. Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z grup plastycznych do stworzenia plakatu na temat zdarzenia i nowej sytuacji, która ogarnęła i zatrzymała cały świat: koronawirusa, pandemii i kwarantanny.

Koronawirus bardzo wiele zmienił w waszym życiu: przymusowa izolacja, nauka w domu, brak kontaktu z rówieśnikami, czas spędzony z rodzicami, noszenie maseczek.

Jesteśmy ciekawi jak ta sytuacja wpłynęła na was i jakie towarzyszyły wam emocje?

Wykonajcie plakat w formacie nie mniejszym niż A3 w dowolnej technice malarskiej, graficznej lub rysunkowej. Pamiętajcie, że możecie używać mocnych kolorów, form i kształtów, pisania haseł. Plakat może informować, ostrzegać, nawoływać, solidaryzować. Przekaz zawarty na plakacie ma dotrzeć do tych, którzy go zobaczą.

Zachęcamy wszystkich chętnych do stworzenia czegoś ważnego. Dowiemy się czegoś nowego o was, a wy o was samych.

Prace należy składać w sekretariacie MDK lub przesłać na adres e-mail: mdk@mdk.lbl.pl

Termin składania prac do 10 czerwca 2020 r.

Zdjęcia z waszymi plakatami zostaną zamieszczone na naszej stronie internetowej w formie wystawy. Proszę dokładnie opisać pracę (grupa, nauczyciel).

Powodzenia!

Irena Oręziak-Kupczak