Czas na przedstawienie – sędziów tegorocznego festiwalu  *1*

9. Taneczne Inspiracje 30-31 marca 2023
[SYLWETKI SĘDZIÓW *1*]

Anna Obszańska

Rocznik ‘96. Studentka IV roku Wydziału Reżyserii Dramatu oraz absolwentka Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. W roku 2017 była stypendystką prestiżowego Folkwang Universitat der Kunst w Essen (Niemcy).

Występowała w spektaklu dyplomowym „CPH4” w choreografii Jacka Łumińskiego oraz „Hen. O końcu” w reżyserii Macieja Podstawnego. Aktorka oraz asystentka reżyserki Magdaleny Miklasz przy spektaklu „Piotruś Pan i Jakub Hak” (Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie). Jako choreografka współpracowała z Maciejem Podstawnym, Jakubem Zalasą, Błażejem Biegasiewiczem, Piotrem Pacześniakiem oraz Szymonem Kaczmarkiem. Laureatka głównej nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 12. Forum Młodej Reżyserii za reżyserię spektaklu „Orfeusz”.

[SYLWETKI SĘDZIÓW *1*] Anna Obszańska
Anna Obszańska