Sukces Alicji Mierzwa w konkursie plastycznym

Dnia 24.10.2023r.w Domu Kultury Zameczek w Kielcach – organizatora Konkursu Plastycznego „Psiaki, kociaki i inne zwierzaki”, odbyło się posiedzenie jury konkursowego w składzie: Madgdalena Nowaczek, Barbara Żelazna, Aneta Wzorek i Aneta Ozga – Mazur. Po obejrzeniu i ocenie ponad 1000 prac, które wpłynęło na konkurs, jury postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia. Wśród laureatów konkursu znalazła się 10-letnia ALICJA MIERZWA otrzymując wyróżnienie. Alicja jest wychowanką grupy plastycznej „Fantazja”, prowadzonej przez panią Irenę Oręziak-Kupczak.

Konkurs skierowany był do wszystkich miłośników zwierząt, czy tych małych, czy dużych, miał na celu zmobilizowanie do wspólnej pracy na rzecz zwierząt dzieci oraz całe rodziny.

ALICJA MIERZWA, Fantazja, Irena Oręziak-Kupczak
ALICJA MIERZWA, 10 lat, wyróżnienie

Motto tegorocznego konkursu brzmi: „Miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt”. Zwierzęta są dla nas wiernymi przyjaciółmi i towarzyszami życia, dzielą z nami radości i troski dnia codziennego. Miłość i szacunek do zwierząt uczy nas cierpliwości, dobroci i opiekuńczości a one odwzajemniają te uczucia, obdarzając nas wiernością i bezwarunkowym oddaniem.

Wysyłając na konkurs prace plastyczne, wysłaliśmy również karmę dla psów, która zostanie przekazana do schroniska dla zwierząt!

26 października 2023r. w Domu Kultury Zameczek w Kielcach, przy ulicy Słowackiego 23, odbyła się wystawa pokonkursowa oraz wręczenie nagród laureatom konkursu.

Serdeczne gratulacje dla laureatki konkursu!

I.O-K