MDK powitał Wiosnę – koncert wychowanków

To już tradycja w naszej placówce, że najbardziej wyczekiwaną porę roku – wiosnę, witamy, jak na MDK przystało, uroczystym koncertem naszych wychowanków.

Tak było i w tym roku. 20 marca na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury w koncercie „Powitanie Wiosny” zaprezentowały się taneczne grupy. Podopieczne pani Edyty Buczek: Adusie starsze, Adusie młodsze i Ada II, pani Ingridy Sokołowskiej: Kropeczki oraz grupa Jump młodsza, tancerze pracujący pod kierunkiem pani Urszuli Demuchy: Impuls grupa młodsza i grupa starsza oraz wychowankowie pani Ewy Chuchro, inicjatorki koncertu: grupa najmłodsza, średnia oraz starsza ZTL „Tanew”. Nasi wychowankowie prezentowali się na tle scenografii, wykonanej przez panią Annę Świcę.

Sala BCK wypełniona po brzegi rozbrzmiewała co chwilę gromkimi brawami. Liczymy na to, że Pani Wiosna po takim tanecznym powitaniu nie będzie się ociągać i zawita u nas na dobre.

Chcemy podziękować pracownikom obsługi BCK za pomoc organizacyjną, a za wsparcie finansowe dziękujemy Stowarzyszeniu Miłośników Pieśni i Tańca TANEW „Pokolenia”, Starostwu Powiatowemu i Urzędowi Miasta Biłgoraja.