Dziewczęta ze ,,Strefy kreatywności” namalowały Kopernika

Prace plastyczne przedstawiające Mikołaja Kopernika namalowane przez Kornelię Bździuch i Dorotę Dołbę znalazły się na ogólnopolskiej wystawie pokonkursowej we Wrocławiu.

Dziewczęta na co dzień malują pod okiem nauczycielki Renaty Sochy w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju.

Dorota Dołba Dorota Dołba

Razem ze swoimi koleżankami brały udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “ODLOT z KOPERNIKIEM “. W dniu 24.11.2023 roku w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury ”im. M. Kopernika we Wrocławiu odbyło się posiedzenie jury w składzie: Joanna Teper – artysta plastyk, profesor wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych Beata Szynol – artysta plastyk, nauczyciel-instruktor w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy Agnieszka Grzechowiak – nauczyciel plastyk w Młodzieżowym Domu Kultury im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu Dorota Korzeniewska – nauczyciel ceramiki i rzeźby w Młodzieżowym Domu Kultury im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu po obejrzeniu i wnikliwej ocenie 506 prac plastycznych postanowiło przyznać nagrody, wyróżnienia i kwalifikacje do wystawy.

Kornelia Bździuch

Gratulujemy Dorocie Dołba i Kornelii Bździuch udziału ich prac w wystawie.