Wystawa Polskie Stroje Ludowe

Zapraszamy na wystawę prac malarskich autorstwa młodzieży z Pracowni Plastycznej “Tęczowa Malarnia” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.

Opieka artystyczna: Anna Małgorzata Świca
Wernisaż: 19 czerwca, 2023r., godz. 11.00
Miejsce: Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju, Zespół Młyński ul. Czerwonego Krzyża 37.
Wystawę będzie można oglądać w dniach: 19.06. – 3.09.2023r.

*** "Polskie Stroje Ludowe" *** Zapraszamy na wystawę prac malarskich autorstwa młodzieży z Pracowni Plastycznej "Tęczowa Malarnia" Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. *** "Polskie Stroje Ludowe" *** Zapraszamy na wystawę prac malarskich autorstwa młodzieży z Pracowni Plastycznej "Tęczowa Malarnia" Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. *** "Polskie Stroje Ludowe" *** Zapraszamy na wystawę prac malarskich autorstwa młodzieży z Pracowni Plastycznej "Tęczowa Malarnia" Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.