Ogólnopolski Festiwal Tańca ” TANECZNE INSPIRACJE – W SIECI” BIŁGORAJ 2021 POD PATRONATEM STAROSTY BIŁGORAJSKIEGO

Mamy przyjemność przedstawić trzeciego sędziego w naszym festiwalu.

Jest nim: Paweł Grzegorz Żołądek

taneczne inspiracje w sieci 2021, Grzegorz Paweł Żołądek

Artysta, aktor Teatru Tańca Współczesnego. Dyplomowany choreograf sceniczny, pedagog oraz instruktor tańca. Edukację kontynuuje od blisko 20 lat szkoląc się u najlepszych pedagogów zarówno w Polsce jak i w Europie. Występował na deskach teatrów Groteska, Teatru Ludowego, Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, Teatru im. Witkiewicza w Zakopanem, Landestheater Linz Music Theater – Jednego z największych teatrów muzycznych w Europie. Student Uniwersytetu Antona Brucknera na wydziale Tańca Współczesnego o podwójnej specjalizacji: Movement Research oraz Pedagogy of Dance. Członek oraz jeden z założycieli Why not? Collective, z którym to w ramach BalletOff Festival 2018 Kraków brał udział w premierze spektaklu ,,Nieprzeniknione srebro’’.

Wieloletni konsultant od techniki tańca współczesnego na Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury i Młodzieży Szkolnej w Kielcach. Współpracuje ze szkołą tańca Impuls działającą przy Kieleckim Teatrze Tańca.

Taneczne Inspiracje w Sieci 2021

Przeczytaj informacje o pozostałych sędziach…