FESTIWAL TAŃCA “TANECZNE INSPIRACJE – SOLO W SIECI” BIŁGORAJ 2020

Witamy serdecznie,
Taniec jest twoją pasją 💗, masz teraz sporo czasu i chcesz go dobrze wykorzystać? Mamy dla Ciebie propozycję. Nie czekaj . Spróbuj 😊 swoich sił w konkursie online. Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju oraz Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe „Trampolina Sukcesu” organizują Festiwal Tańca pn. “TANECZNE INSPIRACJE – SOLO W SIECI” BIŁGORAJ 2020, bez wychodzenia z domu. Konkurs jest kierowany do solistów, tancerzy z województwa lubelskiego.

Zasady są następujące: Nagraj filmik 🎬 🎥 o długości ⏳ 1:30 – 2:00 min prezentujący Twoje umiejętności taneczne 💃 🕺 i wyślij 📧 📤 go do MDK w Biłgoraju , a także wypełnij formularz zgłoszeniowy 📝. Organizatorzy dopuszczają następujące formy tańca: taniec nowoczesny (show dance, hip-hop, disco, street dance), taniec współczesny (jazz, balet, contemporary, inne techniki współczesne). Profesjonalna komisja złożona z czterech sędziów oceni wszystkie przesłane filmy, a wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej i profilu Facebook Organizatora i Współorganizatora 10 lipca.

Przed ogłoszeniem wyników, od 5 lipca 2020 na stronie mdk.lbl.pl będą prezentowane🎬 układy finalistów w poszczególnych kategoriach wiekowych i tanecznych.

📅 Termin nadsyłana nagrań: 30.06.2020 r.
📢 Ogłoszenie 🏆 wyników: 10 lipca 2020 r.

Dołączamy dokumenty
* Regulamin: Pobierz