Aktualności - rok szkolny 2011-2012

Wystawa "Podwodne tajemnice"
MDK, 27.04.2012r.

Wystawa "Podwodne tajemnice"

"Podwodne tajemnice" to tytuł kolejnej prezentacji prac plastycznych w Galerii "Po Schodach". Wchodzących do Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju witają bajecznie kolorowe obrazki wykonane przez dzieci pracujące pod kierunkiem Anny Świcy.

Barwy, różnorodność form i faktur - słowem zabawa plastyczna na temat podwodnego świata. Dzieci w swoich kompozycjach ukazały świat kolorowych ryb, roślin i stworów ukrytych przed ludzkim wzrokiem. Tworząc swoje prace malowały i rysowały, wycinały i darły papier, kleiły, chlapały i rozlewały farbę, a teraz możemy podziwiać wytwory ich fantazji i wyobraźni.

Autorami prac są:Michalina Rybak, 5 lat, Amelia Sankiewicz, 6 lat, Miłosz Stelmach, 7 lat, Weronika Woźnica, 9 lat, Julia Bury, 8 lat, Tamara Florkiewicz, 8 lat, Ewa Król, 8 lat, Wojciech Surmanowicz, 9 lat, Delfina Kotowska, 9 lat, Agnieszka Garbaty, 10 lat, Magdalena Obszyńska, 10 lat, Emilia Gałka, 10 lat, Oliwia Stelmach, 10 lat, Karolina Strzelec, 11 lat, Rafał Pękala, 10 lat i Julia Kiełłpsz, 10 lat.

Wystawę można oglądać od 26 kwietnia do końca maja br.

Serdecznie zapraszamy!

Anna Świca