Profile image example Profile image example

Urszula Demucha

Klub Tańca Towarzyskiego „IMPULS”

O NAS

Image

Opole Artis 2018. Zespoły MDK Biłgoraj na gali w opolskim amfiteatrze. /22 maja 2018/

Image

Jubileuszowy Koncert - 25 lat KTT IMPULS - „Bajkowo, filmowo” /23 kwietnia 2017/


Klub Tańca Towarzyskiego "IMPULS" istnieje już ponad dwadzieścia lat, od początku działalności związany jest z Młodzieżowym Domem Kultury. Nauczycielem i choreografem tancerzy jest pani Urszula Demucha.


Obecnie „IMPULS” tworzy pięć grup tanecznych. Trzon stanowią: grupa turniejowa, której pary reprezentują klub i MDK na licznych ogólnopolskich turniejach tańca oraz formacja – grupa pokazowa, startująca w konkursach i festiwalach tanecznych. Ponadto pod okiem pani Uli pracują: grupa starsza, którą tworzą uczniowie starszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum, przygotowujący się do pierwszych startów w turniejach, grupa średnia – tancerze w wieku 7 – 9 lat oraz grupa początkująca – to najliczniejsza grupa wychowanków w wieku od 5 do 14 lat.


Oprócz startów turniejowych i konkursowych, tancerze KTT „IMPULS” swymi występami uświetniają liczne imprezy organizowane przez MDK oraz występują gościnnie na koncertach innych placówek kulturalnych i oświatowych.


OSIĄGNIĘCIA

# Impreza Data Grupa Miejsce
1 XVI Międzynarodowy Festiwal Zespołów Tanecznych "O Laur Rzecha" w Rzeszowie. 02-03.10.2018 r. Formacja tańca towarzyskiego "IMPULS" III miejsce
2 FREEDOM DANCE CUP 2018 W RADOMIU 23.09.2018 r. Para taneczna
Marcin Gorczyca
i Maria Grasza
Finał, 5 miejsce
3 Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego podczas Opolskiej Gali Tańca w Opolu Lubelskim 29.09.2018 r. Para taneczna
Marcin Gorczyca
i Maria Grasza
Już po raz trzeci zdobyli tytuł mistrzów okręgu lubelskiego w kategorii młodzieżowej, a w kategorii par dorosłych zostali wice-mistrzami.

Archiwum osiągnięć

AKTUALNOŚCI GRUPY

WYBRANE FOTORELACJE