Sukcesy wychowanków – Strefa Kreatywności

ROK SZKOLNY 2021-2022

09.11.2021 r. | Renata Socha

XXI Powiatowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży pod patronatem Starosty Biłgorajskiego „HISTORIA – PAMIĘĆ – CZŁOWIEK”, Dziedzictwo kulturowe naszego regionu, Biłgoraj 2021

Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

Na Konkurs wpłynęło 102 prace plastyczne ze szkół i placówek kultury z terenu Powiatu Biłgorajskiego.

OŚRODKI KULTURY:

# Kategoria klasy I – IV

WYRÓŻNIENIA:

  • Martyna Dziedzic, kl. III
  • Julia Machowska, kl. III

# Kategoria klasy V – VIII Szkoła Podstawowa

WYRÓŻNIENIA:

  • Łucja Strzałka, kl. V
  • Zuzanna Machoń, kl. V
  • Karolina Gil, kl. V

05.11.2021 r. | Renata Socha

XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci ph. „Pocztówka z wakacji”

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku

kategorii od 6 do 8 lat przyznano nagrodyIII miejsce – Katarzyna Ścibor, Strefa Kreatywności

10.09.2021 r. | Renata Socha

XLII Międzynarodowe Spotkania Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”
Organizator: Muzeum Okręgowe w Toruniu

Prace zakwalifikowane do wystawy
Paula Bosak, l. 10, „Frida”

ROK SZKOLNY 2020-2021

21.06.2021 r. | Renata Socha

POWIATOWY DZIEŃ OLIMPIJCZYKA
Organizator: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

Nagrodzeni

Martyna Dziedzic

16.06.2021 r. | Renata Socha

Wojewódzki Ekologiczny Konkurs Plastyczny „O czym szumią drzewa”
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu
wpłynęło 299 prac z 24 placówek z województwa lubelskiego

Kategoria III – wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego oraz Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych, a także innych środków zajmujących się edukacją i wychowaniem dzieci z niepełnosprawnościami;

Wyróżnienia
Jagoda Góra, lat 9

Nagroda specjalna Pana Jerzego Tyburskiego – dyrektora Biura Wystaw Artystycznych Galerii Zamojskiej
Iga Ćwikła, lat 9

Kwalifikacja do wystawy
Hanna Mura, lat 7
Zofia Osuch, lat 9

15.06.2021 r. | Renata Socha

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – „Piękno natury – zauważ je”
Organizator: świetlica “Planeta Zabaw” przy Szkole Podstawowej nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie
nadesłano 150 prac płaskich, wykonanych różnymi technikami

II miejsce
Jagoda Góra

III miejsce
Hanna Mura

14.06.2021 r. | Renata Socha

XIX. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Rodzina – W leśnym zakątku.”
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie i Nadleśnictwo Krasnystaw
Patronat: Kuratoriom Oświaty w Lublinie i Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie
nadesłano 619 prac nadesłanych z 95 placówek z terenu województwa lubelskiego

kwalifikacje do udziału w wystawie
Paula Bosak, lat 9

 21.05.2021 r. | Renata Socha

XXIX Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „MOJE ZAKĄTKI” 2021 – Łąki, lasy, pola – pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

OŚRODKI KULTURY
Kategoria wiekowa: klasy 0 – III
Wyróżnienie
Zofia Osuch
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY
Nina Kanty, Magdalena Ścibor, Hanna Mura

Kategoria wiekowa: klasy IV – VI
Wyróżnienie
Kamila Kołodziej

08.04.2021 r. | Renata Socha

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Bajki robotów”
Organizatorem konkursu była Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu.
Wzięło w nim udział 399 uczestników w wieku od 3 do 75 lat z Raciborza i powiatu raciborskiego oraz m.in. Warszawy, Zamościa, Rybnika, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Oleszyc, Poznania, Rzeszowa, Lublina, Biłgoraja, Gliwic, Rudy Śląskiej, Markowa, Inowrocławia, Kruszyny, Gdyni, Łodzi, Książenic, Płocka, Katowic, Gietrzwałdu i Stalowej Woli.


Kategoria 7-10 lat
I miejsce Martyna Dziedzic za pracę ,,Zagubieni w kosmosie”
III miejsce Paula Bosak za pracę ,,Cyberiada”
Wyróżnienie Julia Machowska ,,Bajki robotów”

 04.2021 r. | Renata Socha

VIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorsko-Plastycznego “Wiosenne spotkania ze Stanisławem Lemem i Janem Brzechwą”
organizator: Krasnobrodzki Dom Kultury
Z powodu obostrzeń związanych z koronawirusem, konkurs odbył się w formie online a na zaproszenie odpowiedziało ponad 190 uczniów.
Do części recytatorskiej nadesłano 70 nagrań, natomiast prac plastycznych było 124.


Kat. I ( kl. I-III)
I miejsce
MARTYNA DZIEDZIC
II miejsce
MILENA JANECZKO WYRÓŻNIENIA:
DOROTA DOŁBA, JAGODA GÓRA, PAULA BOSAK, ZOFIA OSUCH

07.04.2021 r. | Renata Socha

XXVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej z cyklu „Ziemia jest jedna” – LABIRYNTY ŚWIATA PODWODNEGO
organizator: Galeria Twórczości Plastycznej Młodych przy MDK „Śródmieście” we Wrocławiu
napłynęło 396 prac plastycznych z 50 szkół i pracowni plastycznych z całej Polski


MALARSTWO, RYSUNEK, GRAFIKA
Udział w wystawie pokonkursowej
Julia Machowska, lat 9

 14.12.2020 r. | Renata Socha

I Powiatowy Konkurs Plastyczny na ,,Kartkę Bożonarodzeniową z motywem biłgorajskim”
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
wpłynęło 88 prac z 13 szkół i placówek powiatu biłgorajskiego

Kategoria A. Szkoły podstawowe klasy I-IV

NAGRODY

– Jagoda Góra, kl. II
– Łucja Strzałka, kl. IV
– Paula Bosak, kl. III

 26.11.2020 r. | Renata Socha

XX Powiatowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „HISTORIA – PAMIĘĆ – CZŁOWIEK” – „Polskie zamki, pałace, dworki” Biłgoraj 2020
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

OŚRODKI KULTURY

Kategoria klasy I – IV
NAGRODA
Paula Bosak, kl. III
Julia Machowska, 8 lat
WYRÓŻNIENIA
Dorota Dołba, kl. I
Maja Ćwikła, kl. III

 10.11.2020 r. | Renata Socha

X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „Pod Kolorowym Parasolem Jesieni” – Marzenia
pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prezydenta Miasta Rzeszowa i Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Organizator: Rzeszowski Dom Kultury filia Przybyszówka
Do konkursu zostało nadesłanych 1 399 prac z 259 placówek z całej Polski

Kategoria 7-10 lat

kwalifikacja do wystawy pokonkursowej

Łucji Strzałki, 10 lat

29.09.2020 r. | Wychowankowie MDK

Powiatowy Dzień Olimpijczyka 2019/2020
organizator: Powiat Biłgorajski

Wyróżnienia otrzymali:

1. Lena Żurawicz
2. Martyna Kniaziowska
3. Izabela Pogożelec
4. Magdalena Szado
5. Patrycja Późniak
6. Katarzyna Szado
7. Gabriela Ciosmak
8. Martyna Grabias
9. Wojciech Grum
10. Zuzanna Chołyst
11. Kinga Rawiak

Strefa Kreatywności - Renata Socha

Strefa Kreatywności

Plastyka

Strefa Kreatywności

,Strefa kreatywności” to grupy plastyczne prowadzone przez panią Renatę Socha. Już od początku roku szkolnego intensywnie rozpoczęły swoją plastyczna przygodę.

Nauczycielem prowadzącym i sprawującym opiekę artystyczną nad młodymi artystami jest Renata Socha.

O nas

,,Strefa kreatywności” to nowe grupy prowadzone przez nauczyciela panią Renatę Socha.

To zajęcia plastyczne oparte o różne techniki. Podczas zajęć dzieci będą rozwijały swoją kreatywność, wyobraźnię, pobudzały zmysły.

Wykorzystywane będą przeróżne materiały do różnorodnych prac płaskich, a także przestrzennych. To będzie często inspiracja wielkimi artystami z zakresu szeroko pojętej sztuki.

nauczyciel: Renata Socha

2021

Wybrany film

Odtwórz wideo

Nasze Filmy

Portret mojej mamy 2021
Odtwórz wideo
strefa kreatywnosci - wystawa styczen 2021
Odtwórz wideo
wystawa projektowanie mody
Odtwórz wideo

Wydarzenia

Aktualności

Piękno codzienności w jednym kadrze!

Zdjęcia grupy

Skip to content