WYSTAWY W MDK [2020-2021] | AKT.: 29.I.2021 (pt)


Wystawa Online - Galeria Pierwsze Piętro MDK

15 lat Pracowni Plastycznej TĘCZOWA MALARNIA

28 stycznia 2021, mdk


Wystawa Online - Galeria Drugie Piętro MDK

15 lat Pracowni Plastycznej TĘCZOWA MALARNIA

28 stycznia 2021, mdk


wydarzenia

Strefa kreatywności - Wystawa "Projektowanie biżuterii karnawałowej"

19 stycznia 2021, mdk


,,Strefa kreatywności" to nowe grupy plastyczne prowadzone przez nauczyciela panią Renatę Socha. Dzieci i młodzież z trzech grup ,,Strefy Kreatywności" przygotowały pod okiem nauczycielki kolejna wystawę. Tym razem nawiązując do karnawału projektowały biżuterię i karnawałowe makijaże.

Czytaj dalej Galeria


18 grudnia 2020, mdk


wydarzenia

Wystawa "CZEKAJĄC NA PIERWSZĄ GWIAZDKĘ"

11 grudnia 2020, mdk


Od 8 grudnia bieżącego roku do 17 stycznia 2021 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju obejrzeć można wystawę prac wychowanków pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia oraz uczestników zajęć Strefa Kreatywności.

Czytaj dalej


wydarzenia


wydarzenia

,,Projektowanie mody" - kolaż

28 października 2020, mdk


Kolejną wystawę prac plastycznych wykonanych przez dziewczęta z grupy ,,Strefa kreatywności" można oglądać na ścianach korytarza II piętra Młodzieżowego Domu Kultury. tym razem barwne prace zostały wykonane w technice kolażu.

Czytaj dalej Galeria


wydarzenia

JESIENNE ZABAWY TUSZEM

6 października 2020, mdk


Od 2 października br. dzieci ze ,,Strefy kreatywności" prezentują swoje prace ,,jesienne zabawy tuszem" na wystawie, którą możemy zobaczyć w korytarzu drugiego piętra MDK w Biłgoraju. Nauczycielem prowadzącym i sprawującym opiekę artystyczną nad młodymi artystami jest Renata Socha.

Czytaj więcej Galeria


wydarzenia

JESIENNE DRZEWO – WYSTAWA DZIECIĘCYCH PRAC MALARSKICH

5 października 2020, mdk


Od 2 października br. dzieci z Tęczowej Malarni prezentują swoje prace malarskie na wystawie , którą możemy zobaczyć w galerii „Drugie Piętro” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Nauczycielem prowadzącym i sprawującym opiekę artystyczną nad twórcami prezentowanych obrazów jest Anna Świca.

Czytaj więcej Galeria


wydarzenia

W POSZUKIWANIU SIEBIE

25 września 2020, mdk


Wernisaż wystawy zatytułowanej „W poszukiwaniu siebie” to tytuł ekspozycji prezentowanej od 23 września do 20 października 2020 r. w galerii „Pierwsze Piętro” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Uroczystość odbyła się w środowe popołudnie 23 września br.

Czytaj więcej Galeria


wydarzenia

Wernisaż wystawy "Przed - wakacyjne malowanki-rysowanki"

14 września 2020, mdk


9 września o godzinie 17:00 w Galerii "Pierwsze Piętro" odbyło się skromne, oficjalne otwarcie wystawy prac plastycznych pod tytułem: "Przed - wakacyjne malowanki-rysowanki".

Czytaj więcej


wydarzenia

Przed-wakacyjne MALOWANKI – RYSOWANKI

akt. 24.08 | 21 sierpnia 2020, mdk


Od 24 sierpnia 2020 r. w Galerii „Pierwsze Piętro” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju można oglądać wystawę prac plastycznych powstałych podczas wakacyjnych zajęć warsztatowych. Wystawa zatytułowana została „Przed-wakacyjne MALOWAKI-RYSOWANKI”. To efekt twórczej pracy grupy wychowanków pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia. Wernisaż odbędzie się w środę 9 września br. o godzinie 17.00.

Czytaj więcej Galeria zdjęć