WYSTAWY W MDK [2019-2020] | AKTUALIZACJA: 24.X.2019 (CZ)
wydarzenia

Zabawa muzyką i kolorem - wystawa malarstwa MUZYKA W OBRAZACH

24 października 2019 , mdk


Wystawa „Muzyka w obrazach”, to ekspozycja jaką można obejrzeć w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Prezentowane prace malarskie stworzyli młodzi artyści z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia pod kierunkiem Anny Świcy.

czytaj więcej Fotorelacja


wydarzenia


wydarzenia

Wystawa poplenerowa – „Józefów w obrazkach” oraz „Spod Olimpu”.

8 października 2019 , mdk


W czwartkowy wieczór, 3 października, w Galerii Drugie Piętro w MDK odbył się wernisaż wystawy poplenerowej – „Józefów w obrazkach” oraz „Spod Olimpu”. Prezentowane prace to efekt artystycznych działań wychowanków Pracowni Plastycznej „Tęczowa Malarnia” oraz grup „3D” i „Fantazja”. Młodzież wraz z nauczycielkami uczestniczyła w majowym plenerze malarskim w Józefowie oraz w wyjeździe na międzynarodowy festiwal w Grecji.

czytaj więcej Fotorelacja


wydarzenia

"Moje Słoneczne chwile". Wystawa jubileuszowa Anny Małgorzaty Świcy

26 września 2019 , mdk


„MOJE SŁONECZNE CHWILE” – WYSTAWA JUBILEUSZOWA ANNY MAŁGORZATY ŚWICY We wtorek, 24 września 2019 r., w Galerii „Pierwsze Piętro” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju odbył się wernisaż wystawy „Moje słoneczne chwile”. Na ekspozycji zorganizowanej z okazji Jubileuszu 35-lecia pracy twórczej pokazano 36 prac malarskich autorstwa Anny Małgorzaty Świcy.

czytaj więcej


wydarzenia

24 września 2019 , mdk

wydarzenia

12 września 2019 , mdk

wydarzenia

Wystawy rysunku i malarstwa zatytułowana „Prezentacje”

3 września 2019 , mdk


Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, pracownia plastyczna TĘCZOWA MALARNIA zapraszają do oglądania wystawy rysunku i malarstwa zatytułowanej „Prezentacje”. Ekspozycja znajduje się na korytarzu pierwszego piętra i klatce schodowej naszej placówki.

czytaj więcej Fotorelacja