WYSTAWY W MDK [2018-2019] | AKTUALIZACJA: 15.IV.2019 (PN)
wydarzenia

Wystawa z cyklu WIOSNA MŁODYCH TALENTÓW pod tytułem „Podróż w czasie - instalacje”

15 kwietnia 2019 , mdk


W czwartkowy wieczór 11 kwietnia 2019 r. Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju odbył się wernisaż prac grup plastycznych „Fantazja” i „3 D”, pracujących pod kierunkiem pani Ireny Oręziak-Kupczak.

czytaj więcej Fotorelacja


wydarzenia

Wystawa "Przyszła Wiosna"

12 kwietnia 2019 , mdk


24 prace 23 autorów, to ekspozycja prac plastycznych, jaką od 3 kwietnia można oglądać w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Wystawa „Przyszła Wiosna”, to kolejna prezentacja obrazów powstałych w pracowni Tęczowa Malarnia.

czytaj więcej Fotorelacja


wydarzenia

9 kwietnia 2019 , mdk


Na wystawie prezentowane będą prace młodzieży z grup "Fantazja" i "3D", pracującej pod kierunkiem Ireny Oręziak-Kupczak. Gościnnie wystąpi solista - Jakub Nizio, wychowanek Andrzeja Czernika.


wydarzenia

13. WYSTAWA Z CYKLU RADOŚĆ TWORZENIA” PN. „PORTRETY I INNE OBRAZKI” ORAZ PODSUMOWANIE AKCJI EDUKACYJNEJ „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”

1 marca 2019 , mdk


We wtorek, 26 lutego 2019 roku, w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju odbył się wernisaż prac plastycznych wychowanków Pracowni TĘCZOWA MALARNIA. Wystawa, zatytułowana „Portrety i inne obrazki”, jest kolejną z cyklu corocznych prezentacji dorobku twórczego najmłodszych wychowanków Anny Świcy. Drugą część imprezy stanowiło podsumowanie Akcji edukacyjnej WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA organizowanej pod patronatem UNICEF Polska.

czytaj więcej Fotorelacja


wydarzenia

Wystawa w MDK pt. "W kolorach karnawału"

1 lutego 2019 , mdk


30 stycznia 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju odbył się wernisaż wystawy prac najmłodszej grupy plastycznej „Pędzelki” oraz prac grupy „Cudawianki” z pracowni rękodzieła pt. „W kolorach karnawału”. Ekspozycja zawiera 13 prac wykonanych na płótnie farbami akrylowymi i 14 przedstawiających stroje karnawałowe, wykonane przez grupę „Pędzelki” – dzieci w wieku od 5 do 9 lat oraz 6 masek karnawałowych wykonanych przez grupę „Cudawianki” - dziewczęta w wieku od 8 do 13 lat. Obie grupy pracują pod opieką artystyczną pani Ireny Oręziak-Kupczak, która otworzyła wystawę.

czytaj więcej Fotorelacja Prasa o nas


wydarzenia

Wystawa „Portret kota, albo Kotki-Psotki”

22 stycznia 2019 , mdk


Wystawa „Portret kota, albo Kotki-Psotki”, to kolejna prezentacja twórczego dorobku najmłodszych wychowanków pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia działającej w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Można ją oglądać w Galerii „Pierwsze Piętro” od 22 stycznia br.

czytaj więcej Fotorelacja


wydarzenia

Wystawa "Świąteczna opowieść" oraz "Symbole Narodowe"

28 grudnia 2018 , mdk


Zapraszamy do MDK na wystawę ekspozycji zatytułowanej "Świąteczna opowieść" oraz "Symbole Narodowe". Wystawę można oglądać od 19 grudnia 2018 do 15 stycznia 2019 - Galeria II piętro.

czytaj więcej Fotorelacja Prasa o nas


wydarzenia

Wystawa "Anioły Bożego Narodzenia"

10 grudnia 2018 , mdk

„Anioły Bożego Narodzenia” - tak zatytułowana wystawa została uroczyście otwarta w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Autorami prac są dzieci z grup plastycznych prowadzonych przez Annę Świcę w pracowni Tęczowa Malarnia.

czytaj więcej


wydarzenia

Podsumowanie 18. edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Historia – Pamięć – Człowiek"

27 listopada 2018 , mdk

„Mój piękny kraj – moja ojczyzna” to tytuł tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Historia – Pamięć – Człowiek”, organizowanego przez naszą placówkę już po raz osiemnasty.

czytaj więcej


wydarzenia

Nowa wystawa w MDK - zatytułowana „Spojrzenie na przedmiot”

23 października 2018 , mdk

Od 22 października do 20 listopada w pomieszczeniach Galerii „Drugie Piętro” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju można oglądać wystawę zatytułowaną „Spojrzenie na przedmiot”. Autorami zaprezentowanych prac rysunkowych i malarskich są dzieci i młodzież pracujące pod kierunkiem Anny Świcy.

czytaj więcej


mdk-konkurs

WYSTAWA W MDK PT. "MAŁE MIASTECZKO"

21 września 2018 , mdk

Zapraszamy do naszej placówki na wernisaż wystawy poplenerowej Janów Lubelski 2018 „Małe miasteczko”, który odbędzie się w najbliższą środę 26 września, o godzinie 18.00 w Galerii "Pierwsze Piętro".

czytaj więcej