Czerwiec 2013 |
30.06.2013 r. | Studia Wokalnego „Kombinejszyn” - p. Andrzej Czernik |
Konkurs Piosenki Turystycznej w Józefowie
kategoria wiekowa klas 0-III:
III m-ce – DARIA PODPORA
kategoria gimnazja, licea
I m-ce – Aleksandra Nizio
|
28.06.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Szlakiem Orlich Gniazd”
Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie
Nagrody
Aleksandra Kiesz (16 lat) Julia Kapka (10 lat)
Kwalifikacja do wystawy
Weronika Kuziak (13 lat) Aleksandra Feduń (6 lat) Amelia Welc (6 lat) Wiktoria Frączek (9 lat)
|
21.06.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
Powiatowe Podsumowanie roku szkolnego 2012/2013
Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
Nagrody Starosty Biłgorajskiego
Ewa Król, Julia Bury, Anna Pędziwiatr, Weronika Woźnica, Joanna Skubisz, Weronika Kuziak
|
19.06.2013 r. | Zespół instrumentalno-wokalny „Zawierucha” - p. Andrzej Czernik, Jarosław Kloc |
Międzynarodowy Festiwal „Słońce- Radość- Piękno” Nessebar w Bułgarii 2013
W festiwalu wzięło udział około 500 grup z Rosji, Bułgarii, Białorusi, Gruzji, Finlandii, Kazachstanu, Mołdawii, Ukrainy oraz Polski.
I miejsce
|
19.06.2013 r. | Zespół instrumentalny „Diversum” - p. Jarosław Kloc |
Międzynarodowy Festiwal „Słońce- Radość- Piękno” Nessebar w Bułgarii 2013
W festiwalu wzięło udział około 500 grup z Rosji, Bułgarii, Białorusi, Gruzji, Finlandii, Kazachstanu, Mołdawii, Ukrainy oraz Polski.
I miejsce
|
19.06.2013 r. | Zespół Tańca Ludowego „Tanew” - p. Ewa Chuchro |
Międzynarodowy Festiwal „Słońce- Radość- Piękno” Nessebar w Bułgarii 2013
W festiwalu wzięło udział około 500 grup z Rosji, Bułgarii, Białorusi, Gruzji, Finlandii, Kazachstanu, Mołdawii, Ukrainy oraz Polski.
I miejsce
|
19.06.2013 r. | Zespół Tańca Współczesnego ADA - p. Edyta Buczek |
Międzynarodowy Festiwal „Słońce- Radość- Piękno” Nessebar w Bułgarii 2013
W festiwalu wzięło udział około 500 grup z Rosji, Bułgarii, Białorusi, Gruzji, Finlandii, Kazachstanu, Mołdawii, Ukrainy oraz Polski.
III miejsce
|
19.06.2013 r. | Studia Wokalnego „Kombinejszyn” - p. Andrzej Czernik |
Międzynarodowy Festiwal „Słońce- Radość- Piękno” Nessebar w Bułgarii 2013
W festiwalu wzięło udział około 500 grup z Rosji, Bułgarii, Białorusi, Gruzji, Finlandii, Kazachstanu, Mołdawii, Ukrainy oraz Polski.
Solistki:
Magda Koman – I miejsce
Aleksandra Nizio – I miejsce
Paulina Lekan – I miejsce
Roksana Kniaziowska – I miejsce
Magdalena Palinka – II miejsce
Aleksandra Zyśko – II miejsce
Katarzyna Typek – III miejsce
Karolina Więcław – V miejsce
|
19.06.2013 r. | Studio Tańca STYL - p. Agnieszka Wolanin |
Międzynarodowy Festiwal „Słońce- Radość- Piękno” Nessebar w Bułgarii 2013
W festiwalu wzięło udział około 500 grup z Rosji, Bułgarii, Białorusi, Gruzji, Finlandii, Kazachstanu, Mołdawii, Ukrainy oraz Polski.
Kategoria solo disco
III miejsce – Joanna Brodziak
|
19.06.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca, Irena Kupczak |
Międzynarodowy Festiwal „Słońce- Radość- Piękno” Nessebar w Bułgarii 2013
W festiwalu wzięło udział około 500 grup z Rosji, Bułgarii, Białorusi, Gruzji, Finlandii, Kazachstanu, Mołdawii, Ukrainy oraz Polski.
Kategoria 15-18 lat
I miejsce - Paulina Węgrzyn (18 lat)
II miejsce - Paulina Węgrzyn (18 lat)
Nagroda Specjalna Jury: Paulina Węgrzyn (18 lat)
Kategoria 11-14 lat
III miejsce - Karolina Kaczor (12 lat)
|
19.06.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Irena Kupczak |
Międzynarodowy Festiwal „Słońce- Radość- Piękno” Nessebar w Bułgarii 2013
W festiwalu wzięło udział około 500 grup z Rosji, Bułgarii, Białorusi, Gruzji, Finlandii, Kazachstanu, Mołdawii, Ukrainy oraz Polski.
Kategoria 11-14 lat
IV miejsce - Natalia Oleszczak
IV miejsce - Karolina Kurys
IV miejsce - Klaudia Janiuk
|
14-15.06.2013 r. | Studia Wokalnego „Kombinejszyn” - p. Andrzej Czernik |
XVI FESTIWAL PIOSENKI ROZŚPIEWANY CHRZĄSZCZ - SZCZEBRZESZYN ‘2013
w kat III (kl.I-III szkoły podstawowe)
III m-ce – DARIA PODPORA (Brązowy Chrząszcz)
|
02.06.2013 r. | KTT IMPULS - p. Urszula Demucha |
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RIVIERA CUP 2013
Organizator: RIVIERA WARSZAWA
Kat. 14-15, Klasa: C, Styl: Standard I miejsce - Para Gorczyca Marcin, Grasza Maria Zmienili przez to swoją klasę taneczną na "B". IV miejsce - Para Hadacz Adrian, Maciocha Emilia
Kat. 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T IX miejsce - Para Piech Dawid, Pieczonka Eliza
|
01.06.2013 r. | KTT IMPULS - p. Urszula Demucha |
OTTT DZIEŃ DZIECKA 2013 w Płońsku
Kat. Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin I miejsce - Para Zieliński Przemysław, Gorczyca Sylwia Zmienili przez to swoją klasę taneczną na "B".
Kat. 14-15, Klasa: C, Styl: Standard II miejsce - Para Gorczyca Marcin, Grasza Maria III miejsce - Para Hadacz Adrian, Maciocha Emilia
|
Maj 2013 |
05.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
43. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
Sponsor konkursu: Biiku Bunka Kyokai (Japońska Fundacja na Rzecz Rozwoju Sztuki)
Przy współpracy: Pentel, Ministra Spraw Zagranicznych Japonii, Ministra Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii, Yomiuri Shimbun, Japońskiej Federacji Projektowania Artystycznego, Japońskiego Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej
Medal złoty: Kaja Ścibak (11 lat) "Spacer z mamą"
Wyróżnienie Pentel: Anna Pędziwiatr (9 lat) "Mała malarka"
Wyróżnienie Pentel: Agnieszka Garbaty (10 lat) "Zabawa z mamą"
|
28.05.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XXI. Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży pod nazwą: „Moje Zakątki 2013” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
Kategoria 6 - 9 lat (226 prac)
NAGRODA: Wiktoria Strzałka, 6 lat
Kwalifikacja do wystawy: Gabriela Turczyniak, lat 9
Kategoria 10 - 13 lat (173 prace)
Kwalifikacja do wystawy: Katarzyna Maciocha, lat 13 ; Oliwia Stelmach, lat 11 ; Karolina Kaczor, lat 12 ; Weronika Mazurek, lat 13 ; Aleksandra Farion, lat 13
Kategoria 14- 18 lat (58 prac)
NAGRODA: Joanna Skubisz, 17 lat
Kwalifikacja do wystawy: Paulina Węgrzyn, lat 18 ; Marlena Małysz, lat 15 ; Gabriela Tutka, lat 15
|
27.05.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Parki Narodowe w Polsce oraz gatunki zwierząt i roślin chronionych”
Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie
NAGRODY: Otylia Lemieszek-Kaczor, lat 6 ; Julia Bury, lat 9 ; Weronika Kuziak, lat 13
Kwalifikacja do wystawy: Karolina Kaczor, lat 12 ; Katarzyna Maciocha, lat 13 Joanna Kulik, lat 15 ; Marlena Małysz, lat 15
|
25-26.05.2013 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
VIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki “Podlaska Nuta” w Bielsku Podlaskim
Wyróżnienia: Magdalena Palinka
|
25.05.2013 r. | KTT IMPULS - p. Urszula Demucha |
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZŁOTA PARA 2013
Organizator: Dębickie Stowarzyszenie Taneczne "Złota Para"
Kat. Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin I miejsce - Para Zieliński Przemysław, Gorczyca Sylwia
Kat. Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T IV miejsce - Para Kras Jakub, Jurewicz Monika
Kat. 14-15, Klasa: C, Styl: Standard I miejsce - Para Gorczyca Marcin, Grasza Maria VII miejsce - Para Hadacz Adrian, Maciocha Emilia
|
22.05.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
23. Wystawa Rysunku i Malarstwa „Mój Teatr”
Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi
Kwalifikacja do wystawy: Zuzanna Błaszkiewicz, lat 5
|
17.05.2013 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
XXXIII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Biłgoraj 2013
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
w grupie wiekowej 6-10 lat:
Nagroda I Daria Podpora
Wyróżnienia: „Dzieciaki Śpiewaki”, Wiktoria Gałka
w grupie wiekowej 11-13 lat:
Nagroda II Magdalena Palinka
Wyróżnienia: Aleksandra Zyśko, Karolina Więcław
w grupie wiekowej 14-16 lat:
Nagroda I Magda Koman
Nagroda II Wojciech Ziemichód
Wyróżnienia: Katarzyna Typek, Waldemar Dudek
w grupie wiekowej 17-19 lat:
Nagroda I Aleksandra Nizio
Nagroda II Paulina Lekan
Nagroda III Agata Ćwiek
Wyróżnienia: Anna Maciocha
Nominacja do Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” 5-6 czerwca 2013 r. w Rykach otrzymują:
Daria Podpora, Magda Koman
|
14.05.2013 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
IV. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “Koziołek” - Zamość 2013
Wyróżnienia: Magdalena Palinka
|
12.05.2013 r. | KTT IMPULS - p. Urszula Demucha |
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Mielcu
styl standardowy
Kat. 14-15 lat klasa "D" III miejsce - Para Marcin Gorczyca - Maria Grasza
|
11.05.2013 r. | KTT IMPULS - p. Urszula Demucha |
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski
styl standardowy
Kat. 14-15 lat klasa "D" I miejsce - Para Marcin Gorczyca - Maria Grasza
Kat. 14-15 lat klasa „C” II miejsce - Para Adrian Hadacz - Emilia Maciocha
Styl latynoamerykański Kat. 14-15 lat klasa „C” I miejsce - Para Adrian Hadacz - Emilia Maciocha
Kat. 12-13 lat klasa D, kombinacja 6 m-ce - Para Maciej Czerw - Magdalena Starońska
|
11.05.2013 r. | Zajęcia taneczne - p. Edyta Buczek |
XIV Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych w Puławach
Pod Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
Starsza kategoria wiekowa tańca współczesnego
III miejsce Ania Obszańska
Młodsza kategoria wiekowa tańca współczesnego
III miejsce Oliwia Stelmach
Wyróżnienia: Amelia Grzywaczewska, Alicja Miciuk
Starsza kategoria wiekowa tańca współczesnego
grupa ADA I zdobyła I nagrodę, za nową choreografię „Transformacje”
Młodsza kategoria wiekowa tańca współczesnego
grupa ADA II zdobyła II nagrodę, za choreografię „Dobry zły sen”
|
11.05.2013 r. | Zajęcia taneczne - p. Agnieszka Wolanin |
XIV Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych w Puławach
Pod Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
Kategoria tańca nowoczesnego
Wyróżnienia: Martyna Koman oraz Weronika Kręt
|
Kwiecień 2013 |
26.04.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Mój medialny bohater”
Pracownia Edukacji Plastycznej Instytutu Sztuk Pięknych Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie
I miejsce Aleksandra Chutkowska (9 lat) ; Bartłomiej Pisiewicz (7 lat) ; Gabriela Turczyniak (9 lat)
Wyróżnienia Amelia Piętak (10 lat) ; Wiktoria Frączek (8 lat) ; Martyna Kniaziowska (8 lat)
Wyróżnienia Honorowe Miłosz Stelmach (8 lat) ; Kinga Kobel (9 lat) ; Jakub Kowalski (7 lat) ; Andżelo Dziwura (7 lat) ; Oliwia Stelmach (11 lat)
|
22.04.2013 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
XIII Ogólnopolski Festiwal Pieśni - Piosenki Patriotycznej - Ludowej Białobrzegi
Magdalena Palinka - I miejsce, Karolina Więcław - II miejsce, Daria Podpora - II miejsce.
|
19.04.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
16. edycja Konkursu Plastycznego "Malujemy Pastelami" - "Architektura sakralna - kościoły i kapliczki"
Tarnobrzeski Dom Kulutry
Nagroda Paulina Węgrzyn, lat 18
Wyróżnienie Weronika Kuziak, lat 13
|
19.04.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XXVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. „WARSZAWA MOJA STOLICA”
Pałac Młodzieży w Warszawie Nadesłano 1055 prac z 60 placówek
Nagroda Michał Osiński, lat 10
|
18.04.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
X. Jubileuszowa edycja Konkursu Twórczości Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych – Zwierzęta, które znamy lubimy i kochamy”
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie Pod patronatem Burmistrza Miasta Nałęczów Nadesłano 2147 prac plastycznych ze 170 placówek oświatowych
Wyróżnienia Andżelo Dziwura, 7 lat ; Martyna Kniaź, 8 lat
Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej Miłosz Stelmach, lat 8 ; Natalia Iwanek, lat 6.
|
17.04.2013 r. | Studio Tańca STYL - p. Agnieszka Wolanin |
Jubileuszowy Turniej Tańca Dyskotekowego w Łabuńkach
W turnieju wzięło udział 250 tancerzy z 14 klubów
Kategoria Solo Maluchy:
I miejsce: Elena Wolanin i Sara Korec
Kategoria Solo dzieci 8-11 lat:
I miejsce: Martyna Koman
II miejsce: Magdalena Strzałka
III miejsce: Dominika Kleban
IV miejsce: Emilia Gumiela
VI miejsce: Joanna Pacyk
Kategoria Solo Juniorzy 12-15 lat:
I miejsce: Weronika Kręt
II miejce: Emilia Kaczor
III miejsce: Katarzyna Rapa
V miejsce: Aleksandra Raduj
VI miejsce: Julia Buczek
VII miejsce: Izabela Osuch
VIII miejsce: Karolina Mazurek
Kategoria Duety Disco Dance:
Kategoria 8-11 lat:
I miejsce: Emilia Gumiela i Angelika Strzałka
II miejsce: Dominika Kleban i Zuzanna Rapa
III miejsce: Magdalena Sokołowska i Kamila Czarnecka
IV miejsce: Martyna Muda i Julia Pudełko
Kategoria 12-15 lat:
I miejsce: Weronika Kręt i Martyna Koman
II miejsce: Aleksandra Raduj i Emilia Kaczor
III miejsce: Katarzyna Rapa i Magdalena Oleszek
Dodatkowo:
I miejsce: Mini Formacja Disco Dance
I miejsce: Formacja Fantazje Taneczna
W Kategorii solo dorośli
I miejsce: Joanna Brodziak
W Kategorii duety powyżej 16 lat:
I miejsce: Joanna Brodziak i Julia Buczek
|
17.04.2013 r. | Zajęcia teatralne - p. Joanna Łukaszczyk |
XXXVI. Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych w Lublinie
Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akcją" patronat sprawował Lubelski Kurator Oświaty
Wyróżnienie "za podjęcie tematu konkurencji na rynku pracy w konwencji satyrycznej"
|
15.04.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XVIII. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „DOM”
Miasto Radlin, Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie
grupa wiekowa do lat 6
II miejsce Michalina Rybak, lat 5
III miejsce Anna Szubiak, lat 6 ; Karolina Kołdyj, lat 6 ; Martyna Świtała , lat 6 Martyna Bucior, lat 6.
grupa wiekowa od lat 7 do 13
Wyróżnienie Anna Pędziwiatr, lat 10
Kwalifikacja do wystawy Kinga Kobel, lat 9 ; Paweł Pędziwiatr, lat 7.
|
12.04.2013 r. | Zajęcia teatralne - p. Joanna Łukaszczyk |
Jubileuszowe X Spotkania Teatralne „Zwierciadła” 2013
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie Uczestniczyło 35 młodzieżowych grup teatralnych z województwa lubelskiego
II Nagroda dla grupy „Spontan” „za trafną obserwację współczesności i komediowy temperament wykonawców”.
Natomiast Jury Młodzieżowe postanowiło wyróżnić aktorów z MDK „za najlepszy spektakl komediowy”
Ponadto w „Zwierciadłach” swój spektakl „Fragment Dramatyczny II”, samodzielnie przygotowany, prezentowało dwóch aktorów „Spontana”: Piotr Dudko, pomysłodawca i reżyser oraz Marcin Mirek. Młodym aktorom przyznano wyróżnienie „za odwagę zmierzenia się z tekstem Samuela Becketta”, zaś Jury młodzieżowe nagrodziło „Fragment Dramatyczny II” GRAND PRIX. Piotr Dudko otrzymał także Nagrodę Aktorską w postaci rocznego stypendium w Akademii Teatralno-Woklanej Jerzego Turowicza „za indywidualność sceniczną”.
|
12.04.2013 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
XVIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” /Eliminacje/
Magdalena Palinka - kwalifikacja do następnego etapu konkursu
|
Marzec 2013 |
23.03.2013 r. | KTT IMPULS - p. Urszula Demucha |
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Dyrektora Małopolskiego Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu
III miejsce - Para: Przemysław Zieliński – Sylwia Gorczyca
|
23.03.2013 r. | Zajęcia taneczne - Ingrida Sokołowska |
IX PREZENTACJE TANECZNE „MARCE DANCE” 2013
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
Patroni: Lubelski Kurator Oświaty, Starosta Krasnostawski, Burmistrz Miasta Krasnegostawu
SHOW DANCE - Kategoria: DO 11 LAT
Wyróżnienie: KROPECZKI MŁODSZE
|
23.03.2013 r. | Zajęcia taneczne - Edyta Buczek |
IX PREZENTACJE TANECZNE „MARCE DANCE” 2013
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
Patroni: Lubelski Kurator Oświaty, Starosta Krasnostawski, Burmistrz Miasta Krasnegostawu
TANIEC WSPÓŁCZESNY - Kategoria: 12-15 LAT
Laureat: ADA PLUS
TANIEC WSPÓŁCZESNY - Kategoria: Powyżej 15 LAT
Wyróżnienie: ADA I
|
22.03.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
IV. Konkurs Fotograficzno-Plastyczny „Kocie sprawy” – Zamość 2013
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu
Współorganizator: Rada Rodziców MDK, Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA
Kategoria I do 12 lat
Nagroda Marlena Sprysak, lat 8
Wyróżnienie Gabriela Turczyniak, lat 9
Kategoria II powyżej 12 lat
Nagroda Joanna Kulik, lat 15
NAGRODA SPECJALNA
Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu Marta Sołoducha, lat 12
|
19.03.2013 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Pogodna Nutka”
Biłgorajskie Centrum Kultury
Kategoria A ( 7 - 10 lat)
I miejsce: Magdalena Palinka "Kto się na tangu dzisiaj zna" - sł. Elżbieta Buczyńska, muz. Jarosław Piątkowski
III miejsce: Gabriela Duma "Cud w szafie" - muz. Jarosław Piątkowski, sł. Marek Sochacki
Wyróżnienia: Daria Podpora
Kategoria B (11 - 14 lat)
Wyróżnienia: Karolina Więcław "Do gwiazd" - sł. Justyna Olechowicz, muz. Tomasz Miziuk
Kategoria C (powyżej 15 lat)
I miejsce: Aleksandra Nizio "Nie ma jak pompa" - sł. Agnieszka Osiecka, muz. Jacek Mikuła
II miejsce: Magda Koman "Wiem, że czasem" - sł. Krzysztof Cezary Buszman, muz. Włodzimierz Korcz
III miejsce eqsequo: Paulina Lekan "Świat się pomylił" - sł. Patrycja Markowska, muz. Filip Siejka
Wyróżnienia: Klaudia Kalinowska "Piosenka drewnianych lalek" - sł. Cezary Domagała, muz. Tomasz Bajerski
|
19.03.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tradycje Wielkanocne 2013"
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki Galeria Sztuki Dzieci i Młodzieży
Kat 3-6 lat
I nagroda Małgosia Chutkowska (4 lata)
II nagroda Martyna Bucior (6 lat)
Kat. 7-9 lat
I nagroda Marlena Sprysak (8 lat)
II nagroda Ewa Król (9 lat)
Kat.10-12 lat
I nagroda Julia Kapka (10 lat)
|
Luty 2013 |
8.02.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XIV. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „PUDEŁKO MOICH MARZEŃ”
Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury „Na pięterku”
kategoria wiekowa 6-9 lat
II Miejsce Marlena Sprysak, lat 8 „W tęczowej krainie” III Miejsce Julia Bury, lat 9 „Latam jak motyl”
kategoria wiekowa 10-12 lat
Wyróżnienie Michał Osiński, lat 10 „Podróż żaglowcem”
Wyróżnienia Specjalne z kwalifikacją do wystawy
Aleks Stelmach, lat 4 „Chciałbym mieć psa” Dominika Szubiak, lat 5 „Dominisia na łące” Zuzanna Błaszkiewicz, lat 5 „Mój ukochany niebieski miś”
|
6.02.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
I Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Mój Anioł”
Pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie
na konkurs wpłynęło 619 prac z 40 placówek oświatowych
KATEGORIA –PRZEDSZKOLE
I Miejsce Martyna Bucior, lat 6
KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I-III
II miejsce Konga Kobel, lat 9
KATEGORIA –SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI
I miejsce Weronika Mazurek, lat 12
II miejsce Karolina Kaczor, lat 12
PRACE ZAKWALIFIKOWANE DO WYSTAWY
KATEGORIA – PRZEDSZKOLE Kamil Poźniak, 6 lat; Anna Szubiak, 6 lat; Dominika Szubiak, 5 lat.
PRACE ZAKWALIFIKOWANE DO WYSTAWY
KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I-III Kinga Kobel, 9 lat; Amelia Rybak, 7 lat; Marlena Sprysak, 8 lat.
PRACE ZAKWALIFIKOWANE DO WYSTAWY
KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI Marta Sołoducha, 12 lat; Weronika Woźnica, 10 lat; Katarzyna Maciocha, 12 Lat; Karolina Kaczor, 12 lat.
|
Styczeń 2013 |
26.01.2013 r. | Zajęcia szachowe - p. Artur Kimak |
Szachowe Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego o Puchar Starosty
MDK Biłgoraj liczba zgłoszonych: 30
W kategorii Juniorki do lat 12 Strzałka Magdalena – II miejsce /2 pkt./
W kategorii Juniorzy do lat 12 Mucha Konrad – I miejsce /3,5 pkt./ Łaba Piotr – II miejsce /3,5 pkt./ Łoziński Mateusz – III miejsce /3,0 pkt./
W kategorii Juniorzy do lat 18 Mucha Hubert – III miejsce /3,5 pkt./
W kategorii Kobiety Kornik Karolina – I miejsce /3 pkt./ Strzałka Magdalena – III miejsce /2 pkt./
W kategorii OPEN Biszczanik Wojciech – VI miejsce /4,5 pkt./ Kornik Marek – IX miejsce /4 pkt./
|
15.01.2013 r. | Zajęcia plastyczne - p. Irena Oręziak-Kupczak |
XXI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Witaj, gwiazdko złota...”
Urząd Miejski, Miejski Zarząd Oświaty, Miejskie Centrum Kultury w Biłgoraju oraz Młodzieżowy Dom Kultury NR 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach
Kwalifikacja do wystawy Kamila Kołodziej, 9 lat Anna Jonik, 7 lat
|
Grudzień 2012 |
15.12.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny (XVI Rejonowy) „Moje spotkanie z folklorem”
Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej „Przygoda” Urząd Miasta Rybnika
Kategoria 4-6 lat
Kwalifikacja do wystawy Martyna Bucior, 6 lat
Kategoria 7-9 lat
Nagroda Amelia Rybak, 7 lat Kwalifikacja do wystawy Wiktoria Czerw, 9 lat
Kategoria 10-12 lat
Nagroda Weronika Woźnica, 10 lat
Kwalifikacja do wystawy Katarzyna Maciocha, 12 lat | Weronika Mazurek, 12 lat
Kategoria 13-15 lat
Nagroda Weronika Kuziak, 13 lat Kwalifikacja do wystawy Agata Sawa, 15 lat | Małgorzata Kaczor, 15 lat
Kategoria 16-19 lat
Kwalifikacja do wystawy Joanna Skubisz, 17 lat
|
14.12.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XXI. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moje Boże Narodzenie”
pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie
Wydział ds. Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej w Lublinie
Na konkurs nadesłano 1465 prac plastycznych ze 284 szkół i placówek wychowania pozaszkolnego archidiecezji lubelskiej
Grupa do 9 lat
Nagrody Anna Pędziwiatr, 9 lat
Wyróżnienie Wiktoria Czerw, 9 lat
Udział w wystawie Aleksandra Feduń, 6 lat
Grupa gimnazjalna
Nagrody Karolina Strzałka, 14 lat | Gabriela Tutka, 15 lat
Wyróżnienie Agata Sawa, 15 lat | Joanna Kulik, 15 lat
Obraz Gabrieli Tutki został wybrany do wykorzystania jako motyw dekoracji życzeń wysyłanych z racji Świąt Bożego Narodzenia przez apb Stanisława Budzika.
|
14.12.2012 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
IV Wojewódzki Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych
SP1 w Biłgoraju we współpracy z BCK pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Biłgoraj
Kategoria I – szkoły podstawowe
Martyna Koman, Karolina Więcław, Ewelina Komosa
Kategoria II – gimnazja
Roksana Kniaziowska, Magda Koman, Justyna Łubiarz
Nagrody specjalne
Ewelina Komosa, Aleksandra Nizio
|
09.12.2012 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
Finał Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki “Mikołaj 2012”
Kuryłówka
GRAND PRIX: Magda Koman
III miejsce: Karolina Więcław
|
09.12.2012 r. | Zajęcia szachowe - p. Artur Kimak |
VIII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych o Puchar Burmistrza Miasta Leżajska
Pod Patronatem STAROSTY LEŻAJSKIEGO liczba zgłoszonych: ponad ćwierć tysiąca szachistów
W kategorii F (chłopcy ur. 2000-2002) wśród 29 zawodników Hubert Mucha – VI miejsce /6,5 pkt./
W kategorii J (chłopcy ur. 1994-1996) wśród 7 zawodników Marek Kornik - II miejsce /6 pkt./
|
Listopad 2012 |
25.11.2012 r. | Zajęcia szachowe - p. Artur Kimak |
XV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza w połączeniu z Memoriałem Stefana Knappa.
Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju
Juniorki do lat 14: 3. Karolina Kornik /3,5 pkt/
Juniorzy do lat 10: 4. Mateusz Łoziński, 5. Piotr Łaba, 6. Jan Kornik /po 4 pkt/; 7 Adrian Mucha /3,5 pkt/
Juniorzy do lat 14: 4. Hubert Mucha /5 pkt/; 9. Konrad Mucha /3 pkt/
Juniorzy do lat 18: 3. Marek Kornik /5,5 pkt/; 7. Jakub Szumski /4 pkt/
|
21.11.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Przyroda Polska - Zwierzęta”
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
kat. 10-12 lat
I Nagroda: Weronika Mazurek (12 lat)
Wyróżnienie: Karolina Kaczor (11 lat)
kat. 13-15 lat
III Nagroda: Weronika Kuziak (13 lat)
|
18.11.2012 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
XVII Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej Wojska Polskiego "Hrubieszów 2012"
pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej, Hrubieszowski Dom Kultury
Wyróżnienie: Karolina Więcław
|
16.11.2012 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka"
Kraków - Nowohuckie Centrum Kultury - przesłuchania finałowe
w kategorii IV (od 14 do 16 lat) III miejsce: Monika Grabias
|
15.11.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XII WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „RODZINA. PORTRET PRZODKA”
W konkursie wzięło udział ponad 550 prac z 39 placówek z województwa lubelskiego oraz ze Lwowa na Ukrainie.
kategoria PRZEDSZKOLA
Wyróżnienia: Amelia Welc, lat 6
kategoria KLASY I-III
III NAGRODA Wiktoria Czerw, lat 9
kategoria KLASY IV-VI
I NAGRODA Karolina Kaczor, lat 11
Wyróżnienia: Oliwia Stelmach, lat 10; Karolina Strzelec, lat 12
kategoria GIMNAZJUM
I NAGRODA Agata Sawa, lat 15
kategoria SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
I NAGRODA Joanna Skubisz, lat 17
PRACE ZAKWALIFIKOWANE DO UDZIAŁU W WYSTAWIE
Sara Korec, lat 6; Maciej Tworek, lat 7; Wiktoria Frączek, lat 8; Magdalena Kapuśniak, lat 9; Magdalena Obszyńska, lat 10.
|
11.11.2012 r. | KTT IMPULS - p. Urszula Demucha |
IV Ogólnoplski Turniej Tańca Towarzyskiego AMIGO DANCE Biała Podlaska
Biała Podlaska
Para Gorczyca Marcin, Grasza Maria
3 miejsce, klasa taneczna "D"
nominacja do wyższej klasy tanecznej "C" w tańcach ST i LA
|
9.11.2012 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
XVII Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Legionowej
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
I kategoria wiekowa – szkoły podstawowe, tytuł Laureata Festiwalu - Magdalena Palinka
II kategoria wiekowa – gimnazja, tytuł Laureata Festiwalu - Zespół wokalny „KAMA”, Magda Koman, Justyna Łubiarz
Wszyscy Laureaci Festiwalu otrzymali jednocześnie nominację do Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Ludowej w Warce, który odbędzie się w kwietniu 2013 roku.
|
06.11.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XII Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny dla dzieci i młodzieży „HISTORIA – PAMIĘĆ – CZŁOWIEK”
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju Patronat: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju – Wydział Edukacji, Promocji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Turystyki.
kategoria 6-9 lat
NAGRODY: 1. Anna Szubiak (6 lat), 2. Miłosz Stelmach (7 lat)
Kwalifikacja do wystawy Weronika Kuziak (13 lat), Aleksandra Farion (12 lat), Gabriela Tutka (15 lat)
|
Październik 2012 |
29.10.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
IX. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Tęczowy Kalendarz”
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach
NAGRODA SPECJALNA
Kartka w kalendarzu „Wrzesień” - Ewa Król, 9 lat
NAGRODA
Wiktoria Gil, 8 lat
Wyróżnienia przez kwalifikację do wystawy: Ewa Król, 9 lat; Julia Bury, 9 lat; Oliwia Stelmach, 10 lat; Alicja Pieczykolan, 5 lat
|
26.10.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
X. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Kwiaty ” 2012
Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” w Rybniku pod patronatem „Vitroflora” k. Bydgoszczy Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej „Przygoda” Urząd Miasta Rybnika
kategoria 8-10
Nagroda: Delfina Kotowska, 9 lat; Emilia Gałka, 10 lat
Wyróżnienia: Weronika Woźnica, 9 lat; Wiktoria Frączek, 8 lat
Kwalifikacja do wystawy: Ewa Król, 9 lat; Kinga Kobel, 9 lat
kategoria 11-13
Nagroda: Weronika Kuziak, 13 lat
Wyróżnienia: Marta Sołoducha, 12 lat
kategoria 14-16
Wyróżnienia: Gabriela Tutka, 15 lat
kategoria 17 i powyżej
Nagroda: Debora Lipińska, 18 lat
NAGRODA GRAND PRIX: Paulina Lisičan, 18 lat
|
23.10.2012 r. | Studio Wokalne Kombinejszyn - p. Andrzej Czernik |
7. Powiatowy Dzień Twórców Kultury
Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
(Nagrody Starosty Biłgorajskiego
Magda Koman (wokal)
|
23.10.2012 r. | Grupa teatralna - p. Joanna Łukaszczyk |
7. Powiatowy Dzień Twórców Kultury
Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
(Nagrody Starosty Biłgorajskiego
Piotr Dudko
|
23.10.2012 r. | KTT IMPULS - p. Urszula Demucha |
7. Powiatowy Dzień Twórców Kultury
Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
(Nagrody Starosty Biłgorajskiego
Paweł Hadacz i Sylwia Gorczyca Adrian Hadacz i Emilia Maciocha
|
23.10.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
7. Powiatowy Dzień Twórców Kultury
Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
(Nagrody Starosty Biłgorajskiego
Kinga Kobel, Delfina Kotowska, Katarzyna Maciocha, Karolina Kaczor
|
20.10.2012 r. | Zajęcia szachowe - p. Artur Kimak |
VI Międzynar. Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży Puchar Roztocza
Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
(grupa H) - kat. Juniorzy do lat 18 Marek Kornik (wynik - 67%/III miejsce)
(grupa D) Hubert Mucha (5,5 pkt./VI miejsce)
Konrad Mucha (XIII miejsce)
najmłodsza grupa – Mateusz Łoziński (5,5pkt./XIII miejsce)
(grupa B) - zaczynają przygodę z szachami: Piotr Łaba (5 pkt./XX miejsce)
Adrian Mucha (5 pkt./XXII miejsce) Wiktor Wolanin (3,5 pkt./XL miejsce)
(grupa C) - debiutancki turniej: Magdalena Strzałka (3 pkt./XVII miejsce)
Dominika Zdzioch (2 pkt./XX miejsce)
|
10.10.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Irena Kupczak |
V Ogólnopolski Konkurs Rysunku Węglem – Łęczna 2012 pod nazwą TANIEC
Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki „PLAMA”
kat. do 12 lat I miejsce - Natasza Pawlos, 9 lat
|
10.10.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
V Ogólnopolski Konkurs Rysunku Węglem – Łęczna 2012 pod nazwą TANIEC
Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki „PLAMA”
kat. do 12 lat II miejsce - Karolina Kaczor, 11 lat III miejsce - Katarzyna Nizio, 11 lat
kat. do 16 lat I miejsce - Karolina Komosa, 14 lat II miejsce - Gabriela Tutka, 15 lat III miejsce - Agata Kwiecińska, 14 lat
kat. do 20 lat I miejsce - Kinga Blicharz, 18 lat III miejsce - Paulina Lisičan, 18 lat
|
06.10.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XXXIV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Krajobraz Polski – Tradycje, Współczesność, Przyszłość"
Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie Pod patronem:
Ministra Edukacji Narodowej i Prezydenta Miasta Częstochowa
Na konkurs nadesłano 3159 prac
Nagroda Ewa Król, 8 lat Joanna Skubisz, 16 lat Agnieszka Kaczor, 18 lat
Kwalifikacja do wystawy Michał Garbaty, 5 lat Wiktoria Gil, 8 lat Michalina Rybak, 5 lat Aleksandra Komosa, 17 lat
Komisja biorąc pod uwagę wysoki poziom nagrodzonych prac wykonanych pod opieką nauczycieli - instruktorów postanowiła wyrazić uznanie dziewięciu pedagogom, m. in. Annie Świcy – nauczycielce plastyki MDK Biłgoraj
|
06.10.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Piękno Beskidów i Bieszczadów”
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach Pod patronem:
Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP
Marszałka Województwa Małopolskiego -Marka Sowy
Marszałka Województwa Podkarpackiego – Mirosława Karpaty
Starosty Powiatu Gorlickiego – Mirosława Wędrychowicza
Na konkurs nadesłano 1428 prac z 97 placówek z Polski, Słowacji i Ukrainy
grupa wiekowa 8-10 lat Nagroda Weronika Woźnica, 9 lat
|
01.10.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zwierzaki, kociaki, szczeniaki i inne cudaki”
Pałac Młodzieży w Koszalinie
Na konkurs nadesłano 1180 prac
Kwalifikacja do wystawy Agnieszka Garbaty, 10 lat
|
Wrzesień 2012 |
30.09.2012 r. | KTT IMPULS - p. Urszula Demucha |
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Lublin „Taniec z Paderewskim”
Kat. 14-15 lat klasa „C” ST
2 miejsce, Adrian Hadacz – Emilia Maciocha
Kat. 14-15 lat klasa „D”
2 miejsce, Marcin Gorczyca – Maria Grasza
Kat. 12-13 lat klasa „E”
3 miejsce, Dawid Piech – Eliza Pieczonka
|
29.09.2012 r. | KTT IMPULS - p. Urszula Demucha |
Turniej Tańca Towarzyskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim
kat. 14-15 lat klasa „D”
5 miejsce, Marcin Gorczyca – Maria Grasza
|
22.09.2012 r. | KTT IMPULS - p. Urszula Demucha |
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „Golden Dance 2012”
Kat. 10-11 lat klasa „E”
1 miejsce, Damian Starczyk – Milena Król
Kat. 12-13 lat klasa „E”
3 miejsce, Maciej Czerw – Magdalena Starońska nominacja do wyższej klasy „D”
|
16.09.2012 r. | KTT IMPULS - p. Urszula Demucha |
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Starosty Opolskiego
Na parkiecie zaprezentowało się 150 par z całej Polski
Kat. 12-13 lat klasa „E”
1 miejsce, Maciej Czerw – Magdalena Starońska 2 miejsce, Dawid Piech – Eliza Pieczonka
Kat. 14-15 lat klasa „C” ST
4 miejsce, Adrian Hadacz – Emilia Maciocha
Kat. 14-15 lat klasa „D”
2 miejsce, Marcin Gorczyca – Maria Grasza
|
14.09.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XXXIV. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”
Muzeum Okręgowe w Toruniu Patronat Honorowy: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Na konkurs wpłynęło 2100 prac
Udział w wystawie
Ewa Król (8 lat), Wiktoria Gil (8 lat), Delfina Kotowska (9 lat), Oliwia Róg (9 lat), Karolina Kaczor (11 lat), Katarzyna Nizio (11 lat),
Marta Sołoducha (11 lat), Aleksandra Komosa (17 lat), Paulina Węgrzyn (17 lat), Agnieszka Kaczor (18 lat)
|
09.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XIV Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Dziecko i pies”
Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie Pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Przewodniczącego Zarządu
Głównego Związku Kynologicznego w Polsce
Na konkurs wpłynęło 10882 prace z 45 krajów
Kwalifikacja do wystawy Wiktoria Gil (8 lat), Anna Pędziwiatr (9 lat)
|
14.09.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tu, gdzie mieszkam...”
Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie, ul. Szegedyńska 9a.
Na konkurs nadesłano 1705 prac ze 159 placówek
I Grupa wiekowa (7-10 lat)
I Nagroda Magdalena Kapuśniak, 8 lat
Kwalifikacja do wystawy Marcel Sankiewicz, 7 lat
|