Lp.
|
Nazwa imprezy - konkursu
|
Miejsce i termin imprezy/ konkursu
|
Nazwa zespołu
|
Nauczyciel
|
67.
|
Festiwal
piosenki – Rozśpiewany Chrząszcz
1. m-ce
Justyna Brytan 3. m-ce Rafał Kaczor wyróżnienie: Maja Kubów,
Kinga Dziduch, Magdalena Palinka
|
10 – 13
czerwca 2010 Szczebrzeszyn
|
Studio Wokalne
Kombinejszyn
|
Andrzej Czernik
|
66.
|
Wojewódzki
Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający
Słowik” w Rykach
3. m-ce, Kinga Dziduch,
6-10 lat
|
11.06.2010
Ryki
|
Studio Wokalne
Kombinejszyn
|
Andrzej Czernik
|
65.
|
Mistrzostwa
Taneczne Okręgu Lubelskiego Disco Dance, Hip Hop i Show
Dance
kategoria
solo dzieci: I miejsce - Julia Buczek,
V miejsce - Kinga Łukasik, VII miejsce - Gabriela
Marczak
kategoria solo juniorzy:
I miejsce - Roksana Kniaziowska, II miejsce - Marcelina
Sokołowska, III miejsce - Iga Skrobanska, V miejsce - Martyna
Pluta i Natalia Sykała
kategoria
solo dorośli: II miejsce - Klaudia
Łokaj
kategoria duety dzieci:
II miejsce - Weronika Kręt i Kinga Łukasik, III miejsce -
Agnieszka Sykała i Manuela Koczot, IV miejsce - Natalia Marzec i
Emilia Koszarna, V miejsce - Magdalena Mazur i Julia Kudełka, VI
miejsce - Paulina Marek i Natalia Furman
kategoria
duety juniorzy: III miejsce - Joanna
Brodziak i Martyna Pluta, IV miejsce - Marcelina Sokołowska i
Klaudia Bednarz, V miejsce - Natalia Sykała i Izabela Morzydusza,
VI miejsce Roksana Kniaziowska i Aleksandra Łubiarz
kategoria
formacje dzieci: I miejsce
kategoria
formacje disco dance seniorzy: I
miejsce
kategoria formacje show
dance seniorzy: I miejsce
|
26.06.2010 Łabuńki
|
Studio Tańca STYL
|
Agnieszka Wolanin
|
64.
|
Podsumowanie
roku szkolnego 2009/2010, dla uczniów szkół i placówek podległych
Starostwu Powiatowemu w Biłgoraju
Wśród
nagrodzonych znaleźli się także wychowankowie Młodzieżowego
Domu Kultury w Biłgoraju, którzy w bieżącym roku szkolnym zostali
nagrodzeni w rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim i
międzynarodowym.
Wychowankowie Artura
Kimaka:
Aleksandra Kuna
|
21.06.2010
r. Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
|
Zajęcia szachowe
|
Artur Kimak
|
63.
|
Podsumowanie
roku szkolnego 2009/2010, dla uczniów szkół i placówek podległych
Starostwu Powiatowemu w Biłgoraju
Wśród
nagrodzonych znaleźli się także wychowankowie Młodzieżowego
Domu Kultury w Biłgoraju, którzy w bieżącym roku szkolnym zostali
nagrodzeni w rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim i
międzynarodowym.
Wychowankowie Urszuli
Demuchy:
Klaudia Bednarz, Rafał Szpyt, Kinga Krupa, Dominik
Blacha, Sylwia Bober, Kamil Staroński, Klaudia Gaca, Michał
Kraczowski, Marlena Bielak, Przemysław Zieliński, Emilia Maciocha,
Adrian Hadacz
|
21.06.2010
r. Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
|
Klub Tańca
Towarzyskiego "Impuls"
|
Urszula Demucha
|
62.
|
Podsumowanie
roku szkolnego 2009/2010, dla uczniów szkół i placówek podległych
Starostwu Powiatowemu w Biłgoraju
Wśród
nagrodzonych znaleźli się także wychowankowie Młodzieżowego
Domu Kultury w Biłgoraju, którzy w bieżącym roku szkolnym zostali
nagrodzeni w rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim i
międzynarodowym.
Wychowankowie Andrzeja
Czernika:
Natalia Łuszczak, Kamil Małysa, Patrycja Piętak,
Beata Ryczek, Martyna Remiśko
|
21.06.2010
r. Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
|
Studio Wokalne
"Kombinejszyn", Chórek dziecięcy - Dzieciaki
Śpiewaki
|
Andrzej Czernik
|
61.
|
Podsumowanie
roku szkolnego 2009/2010, dla uczniów szkół i placówek podległych
Starostwu Powiatowemu w Biłgoraju
Wśród
nagrodzonych znaleźli się także wychowankowie Młodzieżowego
Domu Kultury w Biłgoraju, którzy w bieżącym roku szkolnym zostali
nagrodzeni w rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim i
międzynarodowym.
Wychowankowie Anny Świca:
Miłosz
Stelmach, Emilia Gałka, Katarzyna Polska
|
21.06.2010
r. Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
|
Grupa Plastyczna
|
Anna Świca
|
60.
|
XI
Międzynarodowy Festiwal Dziecięcy Słońce Radość Piękno Nessebar
2010
Pani Edyta Buczek dostała nagrodę za wysoki
poziom choreografii tanecznych prezentowanych przez jej grupę
|
14-20.06.2010 Nessebar,
Bułgaria
|
Zespół Tańca
Współczesnego "ADA"
|
Edyta Buczek
|
59.
|
XI
Międzynarodowy Festiwal Dziecięcy Słońce Radość Piękno Nessebar
2010
Pan
Andrzej Czernik
dostał nagrodę za wysoki poziom prezentacji woklanych jego
podopiecznych
|
14-20.06.2010 Nessebar,
Bułgaria
|
Studio Wokalne
"Kombinejszyn"
|
Andrzej Czernik
|
58.
|
XI
Międzynarodowy Festiwal Dziecięcy Słońce Radość Piękno Nessebar
2010
W kategoriach wokalnych: I miejsce
|
14-20.06.2010 Nessebar,
Bułgaria
|
Zespół "Diversum"
|
Jarosław Kloc
|
57.
|
XI
Międzynarodowy Festiwal Dziecięcy Słońce Radość Piękno Nessebar
2010
W kategoriach wokalnych I miejsce: Natalia
Łuszczak, Justyna Branewska, duet: Natalia Łuszczak i Kamil
Małysa, II miejsce: Aleksandra Czyżo, Anna Rymarz,
tercet: Patrycja Piętak, Martyna Remiśko, Beata Ryczek IV
miejsce: Anita Zań
|
14-20.06.2010 Nessebar,
Bułgaria
|
Studio Wokalne
"Kombinejszyn"
|
Andrzej Czernik
|
56.
|
XI
Międzynarodowy Festiwal Dziecięcy Słońce Radość Piękno Nessebar
2010
W swoich
kategorii tanecznej i wiekowej: II
miejsce
|
14-20.06.2010 Nessebar,
Bułgaria
|
Klub Tańca
Towarzyskiego "Impuls"
|
Urszula Demucha
|
55.
|
XI
Międzynarodowy Festiwal Dziecięcy Słońce Radość Piękno Nessebar
2010
W swoich
kategorii tanecznej i wiekowej: II
miejsce
|
14-20.06.2010 Nessebar,
Bułgaria
|
Zespół Tańca
Współczesnego "Tanew"
|
Ewa Chuchro
|
54.
|
XI
Międzynarodowy Festiwal Dziecięcy Słońce Radość Piękno Nessebar
2010
W swoich
kategorii tanecznej i wiekowej: I
miejsce
oraz Patrycja
Ćmiel w kategorii solo;
|
14-20.06.2010 Nessebar,
Bułgaria
|
Zespół Tańca
Współczesnego "ADA"
|
Edyta Buczek
|
53.
|
XI
Międzynarodowy Festiwal Dziecięcy Słońce Radość Piękno Nessebar
2010
W swoich
kategorii tanecznej i wiekowej: I
miejsce
|
14-20.06.2010 Nessebar,
Bułgaria
|
Studio Tańca STYL
|
Agnieszka Wolanin
|
52.
|
V
Ogólnopolskie Biennale Plastyczno-Fotograficzne Dzieci i Młodzieży
„PRZYRODA” – Radom 2010
Pod honorowym
patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Prezydenta Miasta
Radomia i Dyrektora Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w
Radomiu
Kwalifikacja do wystawy
Olga
Zawiślak (11 lat)
|
19.06.2010
r. Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
|
Grupa Plastyczna
|
Anna Świca
|
51.
|
Międzynarodowy
Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Chopin
– inspirator wyobraźni”
Galeria i Ośrodek
Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu Ministerstwa Kultury
Dziedzictwa Narodowego w Warszawie, Urzędu Marszałkowskiego
Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Urzędu Miasta Torunia,
Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia „Wspólnota
Polska” w Toruniu
Kwalifikacja do
wystawy
Katarzyna Polska (16 lat)
|
10.06.2010
r. Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu
|
Grupa Plastyczna
|
Anna Świca
|
50.
|
Ogólnopolski
Festiwal Pieśni Patriotycznej w Warce
Natalia
Łuszczak zdobyła najwyższą
nagrodę festiwalu - Grand Prix
Diana Wiktoria Kotuła zajęła
II miejsce
Nauczyciel
naszych wokalistek – Andrzej
Czernik, otrzymał nagrodę
dla najlepszego
instruktora.
|
29-30.05.2010 Warka
|
Studio Wokalne
Kombinejszyn
|
Andrzej Czernik
|
49.
|
Mały
Festiwal Piosenki Dziecięcej o „Józefowskiego Słowika”
W
kategorii zespołów I
miejsce zajął duet:
Karolina Więcław i Kinga Dziduch,
solo w swoich
kategoriach wiekowych:
III
miejsce Kinga
Dziduch
wyróżnienie Magdalena
Palinka
I miejsce Justyna
Brytan
II miejsce Rafał
Kaczor
wyróżnienie Maja
Kubów
Dodatkową, specjalną
nagrodę festiwalu jurorzy
przyznali duetowi: Karolina Więcław i Kinga Dziduch
|
29.05.2010
Miejski
Ośrodek Kultury w Józefowie
|
Studio Wokalne
Kombinejszyn
|
Andrzej Czernik
|
48.
|
X.
Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla
Najmłodszych „Moja Rodzina” pod
Patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Marszałka Województwa
Śląskiego, Prezydenta Miasta Częstochowy
Nagroda Miłosz
Stelmach (5 lat)
Kwalifikacja do wystawy Dżesika
Stelmach (6 lat) Wiktoria Czerw (6 lat) Kinga Kobel (6
lat) Martyna Grabias (6 lat) Olga Piechota (7 lat) Agata
Wójcik (7 lat) Martyna Ciosmak (7 lat) Natasza Pawlos (7
lat) Amelia Piętak (7 lat) Oliwia Stelmach (8 lat) Jan
Wołoszyn (8 lat)
|
31.05.2010 Młodzieżowy
Dom Kultury w Częstochowie
|
Grupa Plastyczna
|
Anna Świca
|
47.
|
IV
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Opowieści z morskich fal...
na plaży”
Kategoria: 16-18 lat I
miejsce Dominika Cis (18 lat)
|
28.05.2010 Młodzieżowy Dom
Kultury w Gdyni
|
Grupa Plastyczna
|
Anna Świca
|
46.
|
X.
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Nieustanna gonitwa za
słońcem w ogrodach impresjonistów”
Wyróżnienie Mariola
Borek (12 lat)
Kwalifikacja do wystawy Karolina
Komosa (12 lat)
|
28.05.2010 Młodzieżowy Dom
Kultury w Rybniku
|
Grupa Plastyczna
|
Anna Świca
|
45.
|
XVIII
Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży "Moje
Zakątki” 2010 pod patronatem Lubelskiego Kuratora
Oświaty
Kat. 10-13 lat Wyróżnienie Michalina
Broda (12 lat)
|
26.05.2010 MDK
Biłgoraj
|
Grupa Plastyczna
|
Irena
Oręziak-Kupczak
|
44.
|
XVIII
Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży "Moje
Zakątki” 2010 pod patronatem Lubelskiego Kuratora
Oświaty
Kat. 5 - 9 lat Wyróżnienie Martyna
Ciosmak (7 lat)
Kwalifikacja do wystawy Natasza
Pawlos (7 lat) Hanna Kobeluk (6 lat) Katarzyna Pawlos (8
lat)
Kat. 10-13 lat Nagroda Laura Małek
(12 lat) Paulina Misa (11 lat)
Kwalifikacja do
wystawy Katarzyna Maciocha (10 lat) Olga Zawiślak (11
lat)
Kat. 14-18 lat Wyróżnienie Katarzyna
Polska (16 lat)
|
26.05.2010 MDK
Biłgoraj
|
Grupa Plastyczna
|
Anna Świca
|
43.
|
Finał
Kwalifikacji DISCO DANCE i HIP HOP do MISTRZOSTW TANECZNEGO OKRĘGU
LUBELSKIEGO”
Kat.
disco solo maluchy: I
miejsce debiutujący w konkursie - Wiktor
Wolanin wraz z dziewczynką ze Szczebrzeszyna
Kat.
dzieci disco dance: IV
miejsce - Kinga Łukasik V
miejsce - Emilia Kaczor VII
miejsce - Martyna Koman
Kat.
juniorzy disco dance: II
miejsce - Martyna Pluta IV
miejsce - Joanna Brodziak
Kat.
dorośli disco dance: I
miejsce - Katarzyna Bulicz
Kat.
duety disco dance dzieci: II
miejsce - Kinga Łukasik i Weronika
Kręt III miejsce
- Manuela Koczom i Agnieszka Sykała V
miejsce - Julia Kudełka i Magdalena
Mazur
Kat. duety disco dance
juniorzy: III
miejsce - Izabela Morzydusza i Natalia
Sykała IV miejsce
- Marcelina Sokołowska i Klaudia Bednarz V
miejsce - Joanna Brodziak i Martyna
Pluta VI miejsce
- Roksana Kniaziowska i Aleksandra Łubiarz
Kat.
formacje dzieci: I
miejsce - STYL (w składzie: Kinga Łukasik,
Weronika Kręt, Julia Buczek, Dominika Myszak, Martyna Koman,
Gabriela Marczak, Izabela Morzydusza, Agnieszka Sykała, Manuela
Koczot, Julia Kudełka, Magdalena Mazur, Martyna Ździobło, Weronika
Wolanin, Julia Małysza, Emilia Kaczor, Klaudia Stelmach, Dominika
Pietruczyk, Aleksandra Rybak) II miejsce
- STYL I (w składzie: Natalia Marzec, Emilia Koszarna, Beata
Pawełko, Karina Lekan, Nikola Lekan, Magdalena Sokołowska, Kamila
Czekaj, Paulina Marek, Natalia Furman, Ada Łubiarz, Karolina
Wszoła, Martyna Pisiewicz, Vanessa Pawlak, Ciosmak Gabriela,
Jagoda Szwed, Patrycja Krasa)
Kat.
formacje dorośli: I
miejsce - STYL (w składzie: Martyna Pluta,
Joanna Brodziak, Klaudia Bednarz, Marcelina Sokołowska, Klaudia
Szydełko, Daria Paluch, Iga Skrobańska, Roksana Kniaziowska,
Aleksandra Łubiarz, Natalia Sykała)
|
22-23.05.2010 Szczebrzeszyn
|
Studio Tańca STYL
|
Agnieszka Wolanin
|
42.
|
20.
Wystawa Rysunku i Malarstwa „Mój
Teatr”
Wyróżnienie Krzysztof Szymaniak
(9 lat) Katarzyna Łaba (15 lat)
Kwalifikacja do
wystawy Hanna Kobeluk (5 lat) Wiktoria Czerw (6
lat) Milena Pawlos (6 lat) Amelia Piętak (7 lat) Agata
Wójcik (7 lat) Oliwia Stelmach (8 lat) Karolina Kloc (9
lat) Konrad Ostrowski (9 lat) Olga Zawiślak (11 lat) Paulina
Misa (11 lat) Pola Piestrzeniewicz (13 lat) Paulina Węgrzyn
(15 lat)
|
21.05.2010 Bałucki
Ośrodek Kultury w Łodzi
|
Grupa Plastyczna
|
Anna Świca
|
41.
|
20.
Wystawa Rysunku i Malarstwa „Mój Teatr”
Kwalifikacja
do wystawy Karolina Grygiel (14 lat) Justyna Brytan (12
lat)
|
21.05.2010 Bałucki
Ośrodek Kultury w Łodzi
|
Grupa Plastyczna
|
Irena
Oręziak-Kupczak
|
40.
|
XIX
Finał Międzynarodowego Konkursu Piosenki "Majowa Nutka"
w
najstarszej, najbardziej zaawansowanej kategorii Natalia
Łuszczak zdobyła I MIEJSCE i otrzymała ZŁOTĄ
NUTKĘ
Duet: Natalia Łuszczak i Kamil Małysa
zajęli III miejsce i otrzymali Brązową Nutkę
Tercet:
Patrycja Piętak, Beata Ryczek, Martyna Remiśko zajął IV
miejsce i otrzymał Złotą Półnutkę
|
16-17.05.2010
Częstochowa
|
Studio Wokalne
Kombinejszyn
|
Andrzej Czernik
|
39.
|
XI
Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych - PUŁAWY
2010
II miejsce dla solistki w kategorii pow.
14 lat Katarzyny Świerszcz
wyróżnienie dla
solistki w kategorii dzieci do lat 14 Katarzyny
Remiśko wyróżnienia dla grupy ADA II za
choreografię „Kądziołka”
wyróżnienia dla
grupy ADA I za choreografię „Perdono”
|
17.05.2010 Puławy
|
Zespół Tańca
Współczesnego "ADA"
|
Edyta Buczek
|
38.
|
XXX
Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Biłgoraj 2010
::
grupa wiekowa 6-10 lat:
Nagroda I : Kinga
Dziduch
Wyróżnienie : Karolina Więcław
::
grupa wiekowa 11-13 lat:
Nagroda I : Justyna
Branewska
Nagroda III : Monika Grabias
::
grupa wiekowa 14-16 lat:
Nagroda I : Ola
Czyżo
Nagroda II : Tercet
:: grupa
wiekowa 17-19 lat:
Nagroda I : Natalia
Łuszczak
Nagroda II : Magdalena Krzeszycha,
Nagroda
III : Natalia Wojtków
Wyróżnienie : Ilona
Matuszak
Kwalifikacje do Wojewódzkiego
Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający
Słowik” w Rykach w dniach od
11 do 12 czerwca 2010r. otrzymują:
1. Kinga
Dziduch, 6-10 lat 2. Ola Czyżo, 14-16 lat
|
14.05.2010
MDK
Biłgoraj
|
Studio Wokalne
Kombinejszyn
|
Andrzej Czernik
|
37.
|
III
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Przyroda w
kolorach”
Kwalifikacja do wystawy Emilia
Gałka (8 lat) Marta Bielak (16 lat)
|
05.05.2010 MDK w
Krakowie
|
Grupa Plastyczna
|
Anna Świca
|
36.
|
III
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Przyroda w
kolorach”
Kwalifikacja do wystawy Karolina
Wolska (12 lat)
|
05.05.2010 MDK w
Krakowie
|
Grupa Plastyczna
|
Irena
Oręziak-Kupczak
|
35.
|
Ogólnopolski
Turniej Tańca Towarzyskiego Kwitnącej Jabłoni O Puchar
Burmistrza Gminy i Miasta Grójec"
Kategoria
wiekowa: powyżej lat 15
W tańcach
standardowych III miejsce zajęła para Dominik Blacha i
Kinga Krupa, a w tańcach latynoamerykańskich III miejsce
Rafał Szpyt i Klaudia Bednarz.
Rałał z Klaudią
popisali się również startując w niedawno zdobytej klasie
tanecznej B w tańcach standardowych zajmując wspaniałe V
miejsce.
|
25.04.2010 Grójec
|
KTT Impuls
|
Urszula Demucha
|
34.
|
VI
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Mielec
2010"
Kategoria wiekowa: 12-13
lat, klasa D
w kombinacji tańców
standardowych i latynoamerykańskich wspaniałe II miajsce na
podium wywalczyła para Kamil Staroński i Sylwia Bober.
|
25.04.2010 Mielec
|
KTT Impuls
|
Urszula Demucha
|
33.
|
IX
Amatorskie Spotkania Taneczne w Formie Towarzyskiej w
Lubartowie.
Kategoria wiekowa: 12-13
lat
I. m-ce: Kamil Małek - Dominika
Czapla, Karol Wojtak - Zuzanna Malec, Kacper Komanowski - Kinga
Bednarz, Robert Paczos - Katarzyna Bryła i Marcin Gorczyca - Maria
Grasza. II. m-ce: Łukasz Mazurek - Aleksandra
Hyz
Kategoria wiekowa: 10-11 lat I.
m-ce: Dawid Piech - Eliza Pieczonka, Tomasz Hadacz -
Magdalena Starońska i Szymon Obara - Monika Jurewicz.
|
25.04.2010 Lubartów
|
KTT Impuls
|
Urszula Demucha
|
32.
|
GD
DANCE SHOW, OTTT o Puchar Wójta Gminy Lesznowola
Kategoria
wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
IV. m-ce
Szpyt Rafał, Bednarz Klaudia
|
28.03.2010 Łazy
k/Warszawy
|
KTT Impuls
|
Urszula Demucha
|
31.
|
I
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski ISKRA, MOK
Międzyrzec Podlaski
Kategoria wiekowa: Pow.
15, Klasa: C, Styl: Standard
II. m-ce
Blacha Dominik, Krupa Kinga
Kategoria wiekowa:
Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
III m-ce
Szpyt Rafał, Bednarz Klaudia
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl:
Kombinacja 8T
VI. m-ce Staroński Kamil, Bober
Sylwia
|
27.03.2010 Międzyrzec
Podlaski
|
KTT Impuls
|
Urszula Demucha
|
30.
|
VI
edycja Spotkań Tanecznych „Marce Dance" pod patronatem
Lubelskiego Kuratora Oświaty
:: W kategorii
do 11 lat :: tytuł laureata przyznano
grupie „Ada” II za układ „Kądziołka”
::
W najstarszej kategorii, pow. 16 lat:: zatriumfowały
dziewczęta z „Ady" I, ich „Oberek”
nagrodzono tytułem laureata.
Konkursowe
jury doceniło też pracę pani Edyty Buczek i przyznało
jej tytuł Najlepszego Choreografa
|
27.03.2010 Centrum
Sportowo-Rekreacyjne w Krasnymstawie
|
Zespół Tańca
Współczesnego "ADA"
|
Edyta Buczek
|
29.
|
VI
edycja Spotkań Tanecznych „Marce Dance" pod patronatem
Lubelskiego Kuratora Oświaty
Wyróżnienie dla
dziewcząt ze "Stylu" w dwóch kategoriach:
:: W
kategorii do 11 lat :: :: W kategorii 12-15 lat
::
|
27.03.2010 Centrum
Sportowo-Rekreacyjne w Krasnymstawie
|
Studio Tańca "STYL"
|
Agnieszka Wolanin
|
28.
|
Festiwal
Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Pogodna Nutka"
::
w najmłodszej kategorii: 7-10 lat :: wyróżnienie: Kinga
Dziduch
:: w kategorii wiekowej 11-14 lat :: I
m-ce: Justyna Branewska III m-ce: Monika Grabias,
Justyny Brytan
wyróżnienie: Katarzyna
Typek, duet: Magda Koman i Justyna Brytan
::
w najstarszej kategorii, powyżej 15 lat :: I m-ce: Anna
Rymarz, Aleksandra Czyżo III m-ce: duet: Natalia
Łuszczak i Kamil Małysa
wyróżnienie:
tercet: Patrycja Piętak, Beata Ryczek, Martyna
Remiśko
Równolegle z pracą profesjonalnej
komisji występy oceniało również młodzieżowe jury złożone z
młodych wokalistek znanego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces",
które przyznało swoją nagrodę dla Justyny Branewskiej
w jej kategorii wiekowej.
:: nominacja do V
Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Podlaska Nutka"
:: Justyna Branewska, duet: Natalia Łuszczak i Kamil
Małysa
|
21.03.2010
BCK
w Biłgoraju
|
Studio Wokalne
Kombinejszyn
|
Andrzej Czernik
|
27.
|
VII
Spotkania Teatralne "Zwierciadła 2010".
grupa
"Spontan" otrzymała wyróżnienie - "za
ciekawe teatralne ujęcie problemu kryzysu wartości"
|
17-19.03.2010 Liceum
Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
|
Grupa teatralna
Spontan
|
Joanna Łukaszczyk
|
26.
|
Ogólnopolski
Konkurs Plastyczny ANIOŁ 2009/2010
Kat.
4 - 6 lat Wyróżnienie Joanna
Rasińska (5 lat)
Kwalifikacja do wystawy Kinga
Kobel (6 lat) Natasza Pawlos (6 lat) Olga Piechota (6 lat)
|
18.03.2010 Dom
Kultury Dorożkarnia w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy
|
Koło plastyczne
|
Anna Świca
|
25.
|
XIX
Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Majowa Nutka -
Ogólnopolskie eliminacje
:: Kwalifikacja do do
finału ::
Natali Łuszczak - solo oraz w
duecie z Kamilem Małysą oraz tercet: Patrycja Piętak,
Beata Ryczek i Martyna Remiśko
Finał będzie miał
miejsce 16 i 17 maja.
|
13-14.03.2010
Częstochowa
|
Studio Wokalne
Kombinejszyn
|
Andrzej Czernik
|
24.
|
III Podkarpacki
Konkurs Plastyczny „Martwa natura”
(placówki
wychowania pozaszkolnego) Grupa wiekowa 14-16 lat
Wyróżnienie Aleksandra Komosa (14 lat)
Grupa
wiekowa 17-20 lat Wyróżnienie Katarzyna Ćwiek
(18 lat)
Kwalifikacja do wystawy Dominika Cis (18
lat) Monika Kargol (18 lat) Aleksandra Komosa (14 lat)
|
11.03.2010 Młodzieżowy Dom
Kultury w Rzeszowie
|
Koło plastyczne
|
Anna Świca
|
23.
|
V Niżańskie
Spotkania Sportowo-Taneczne „Zapasy Taneczne 2010”.
I
miejsce w kategorii tanecznej:
aerobic
dance, szkoła gimnazjalna
za układ
choreograficzny do popularnej piosenki „Everybody dance now”
|
11.02.2010
Hala Sportowa
Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku
|
Studio Tańca Styl
|
Agnieszka Wolanin
|
22.
|
XIII.
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „W krainie mrozu
i śniegu”
pod
Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy
Kwalifikacja
do wystawy
Roksana Gilewska (7 lat) Wiktoria
Zygmunt (7 lat) Katarzyna Rasińska (8 lat) Karina Lekan (8
lat)
|
06.02.2010 Młodzieżowy Dom
Kultury w Częstochowie
|
Koło plastyczne
|
Anna Świca
|
21.
|
VI. Konkurs
Plastyczny "Mój Anioł"
Wyróżnienie
w kat. przedszkoli Joanna Dmitroca (6 lat)
Nagroda
w kat. klas I-III Karina Lekan (8 lat)
Nagroda
w kat. klas IV-VI Paulina Misa (11 lat)
Nagroda
w kat. gimnazjum Aleksandra Komosa (14 lat)
Wyróżnienie
w kat. gimnazjum Paulina Węgrzyn (14 lat)
Udział
w wystawie Martyna Ciosmak (6 lat) Katarzyna
Pawlos (8 lat) Karolina Kloc (9 lat) Magdalena
Mazur (9 lat) Konrad Ostrowski (9 lat) Joanna
Kulik (12 lat)
|
28.01.2010
MDK im. Marii
Konopnickiej w Krasnymstawie
|
Koło plastyczne
|
Anna Świca
|
20.
|
III Szachowe
Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego Seniorów i Juniorów o Puchar
Dyrektora MDK
Czołowa
dziesiątka turnieju: 4. Artur Kubaj 5. Marek Kornik 7.
Wojciech Biszczanik 8. Piotr Oleszczak 9. Mateusz
Błaszczak
JUNIORZY DO LAT 18: 1. Marek Kornik 5
pkt. 2. Piotr Oleszczak 4,5pkt. 3. Mateusz Błaszczak 4
pkt.
JUNIORZY DO LAT 12: 1. Jan Kornik
JUNIORKI
DO LAT 12: 1. Karolina Kornik 2,5 pkt.
|
24.01.2010,
MDK Biłgoraj
|
Zajęcia szachowe
|
Artur Kimak
|
19.
|
XVIII
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Witaj,
gwiazdko złota”
Kwalifikacja
do wystawy
Julia Pudełko (7 lat)
|
7.01.2010
MDK nr 1 w
Tychach
|
Koło plastyczne
|
Irena Oręziak–Kupczak
|
18.
|
XVIII
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Witaj,
gwiazdko złota”
Nagroda Emilia
Gałka (7 lat)
Wyróżnienie Wiktoria Piątek (7
lat)
Kwalifikacja do wystawy Joanna
Dmitroca (6 lat) Kinga Kobel (6 lat) Joanna Kulik (12
lat) Marlena Małysz (11 lat) Natalia Pawlos (6 lat) Olga
Piechota (6 lat) Amelia Piętak (7 lat) Agata Wójcik (7
lat) Wiktoria Zygmunt (7 lat)
|
7.01.2010
MDK nr 1 w
Tychach
|
Koło plastyczne
|
Anna Świca
|
17.
|
XVIII
Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki „Moje Boże
Narodzenie” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
Nagroda
w kat. 10-12 lat Weronika Kuziak (10 lat)
Wyróżnienie
grupa do 9 lat Maja Zawadzka (6 lat) Wiktoria Zygmunt (7
lat)
Udział w wystawie pokonkursowej Agnieszka
Tymicka (8 lat) Joanna Kulik (12 lat)
|
18.12.2009
MDK "Pod
Akacją" w Lublinie
|
Koło plastyczne
|
Anna Świca
|
16.
|
”XII
Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza w połączeniu z Memoriałem
Stefana Knappa.
kat.
wiekowa: Juniorki do lat 10
II. Karolina Kornik
(MDK Biłgoraj) 3pkt
kat. wiekowa: Juniorki do lat 18
I.
Aleksandra Kuna (MDK Biłgoraj) 5,5 pkt
|
29.11.2009,
SP1 w Biłgoraju
|
Zajęcia szachowe
|
Artur Kimak
|
15.
|
II Ogólnopolski
Konkurs Rysunkowy „Przyroda Polska. Polski Krajobraz”
Wyróżnienie
Patryk Grabowski
|
25.11.2009,
MDK w Gdyni
|
Koło plastyczne
|
Irena Oręziak–Kupczak
|
14.
|
II Ogólnopolski
Konkurs Rysunkowy „Przyroda Polska. Polski Krajobraz”
Nagroda
w kat. 12-14 lat
I Miejsce, Katarzyna Polska (14
lat)
Wyróżnienie Pola Piestrzeniewicz (13 lat)
|
25.11.2009,
MDK w Gdyni
|
Koło plastyczne
|
Anna Świca
|
13.
|
XIV
Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej
przyznano
tytuł Laureata Festiwalu w I kategorii
wiekowej – przedszkola i szkoły podstawowe:
– Magda Koman i Justyna
Brytan w II kategorii wiekowej –
gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne:
–
Natalia Łuszczak
– Aleksandra
Czyżo Nominacje do Festiwalu Pieśni Patriotycznej
i Piosenki Ludowej oraz Tańca Ludowego Warka 2010 otrzymali
wszyscy Laureaci.
|
6.11.2009
BCK
w Biłgoraju
|
Studio Wokalne
Kombinejszyn
|
Andrzej Czernik
|
12.
|
Wojewódzki
Konkurs Piosenki „Jesienne Nutki 2009” - przesłuchania
eliminacyjne Patronat nad konkursem sprawował Lubelski
Kurator Oświaty
wyróżnienia: w
kategorii szkoły podstawowe:
–
Katarzyna Typek w kategorii
gimnazja:
– Martyna
Remiśko w kategorii zespoły:
–
duet: Patrycja Piętak i Beata Ryczek
|
5-6.11.2009
Lublin
|
Studio Wokalne
Kombinejszyn
|
Andrzej Czernik
|
11.
|
XIII
Jesienny Konkurs Recytatorski - powiatowe eliminacje Organizator:
Wojewódzki Ośrodek Kultury i Centrum Kultury w
Lublinie
Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
dla
Jowity Stępniak
Podopieczna pani Joanny Łukaszczyk
zaprezentowała wierszowaną wersję Baśni o Czerwonym
Kapturku autorstwa Ewy Szelburg-Zarembiny.
|
07.11.2009
Sala
klubowa BCK w Biłgoraju
|
Grupa recytatorska
|
Joanna Łukaszczyk
|
10.
|
VII
Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych "O Laur
Rzecha".
Główna nagroda "Laur
Rzecha"
formacja zaprezentowała - układ tańców
latynoamerykańskich.
|
27.10.2009
Rzeszów
|
KTT IMPULS
|
Urszula Demucha
|
9.
|
IX Wojewódzki
Konkurs Plastyczny „Rodzina. Rodzinne wakacje”
kwalifikacja
do wystawy : Jakub Kozina (8 lat)
|
26.10.2009,
MDK im. Marii
Konopnickiej w Krasnymstawie
|
Koło plastyczne
|
Irena Oręziak–Kupczak
|
8.
|
IX Wojewódzki
Konkurs Plastyczny „Rodzina. Rodzinne wakacje”
Nagroda
w
kategorii przedszkoli: Michał Bury (5 lat)
Wyróżnienia
w
kategorii przedszkoli: Agata Wójcik (6 lat)
w
kategorii klas I-III: Magda Czop (7 lat)
w
kategorii klas IV-V: Joanna Kulik (10 lat)
kwalifikacja
do wystawy : Martyna Kniaziowska (4 lata) Michał Bury (5
lat) Angelika Strzałka (7 lat) Paulina Kłos (9 lat) Kaja
Ścibak (8 lat) Jan Wołoszyn (9 lat) Konrad Ostrowski (7
lat) Agata Paluch (10 lat)
|
26.10.2009,
MDK im. Marii
Konopnickiej w Krasnymstawie
|
Koło plastyczne
|
Anna Świca
|
7.
|
III Ogólnopolski
Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży o Puchar Roztocza"
W
najstarszej grupie (G) dziewcząt Aleksandra Kuna zajęła II
miejsce (nie zaznając porażki w całym turnieju)
W
najstarszej grupie (H) chłopców VII miejsce
zajął Artur Kubaj, IX miejsce zajął Dariusz
Oleszczak
Grający w kategorii (F) Marek Kornik
uplasował się na X pozycji
|
17.10.2009,
Tomaszów Lub.
|
Zajęcia szachowe
|
Artur Kimak
|
6.
|
XIV
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Organizator:
Lubartowski Ośrodek Kultury i Klub Tańca Towarzyskiego
"CHOCHLIK"
kategoria wiekowa 10-11
lat
I m-ce: para Adrian Hadacz –
Emilia Maciocha
kategoria wiekowa 12-13
lat
III m-ce: para Michał Kraczowski –
Klaudia Gaca V m-ce:
para Sebastian Kusiak –
Ilona
Buczek
kat. wiekowa pow. 15 lat, klasa "C"
para
Rafał Szpyt – Klaudia Bednarz zdobyła III m-ce ST
oraz II m-ce LA
|
17.10.2009 Hala
Sportowa Zespołu Szkół w Lubartowie
|
KTT IMPULS
|
Urszula Demucha
|
5.
|
Wojewódzki
Konkurs Plastyczny „Krajobraz Polski – Tradycje,
Współczesność, Przyszłość”
Nagroda
w grupie bimnazjalnej: Aleksandra Komosa (14 lat)
- wychowanka Anny Świcy
|
02.10.2009,
MDK „Pod
Akacją” w Lublinie
|
Koło plastyczne
|
Anna Świca
|
4.
|
III
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Przecławska Cza Cza
2009" pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego i Wójta
Gminy Przecław.
Para: Przemysław
Zieliński i Marlena Bielak zdobyła I m-ce
Dodatkowo uzyskała wyższą klasę
taneczną D w kategorii wiekowej 14-15 lat.
|
27.09.2009
Przecław
|
KTT IMPULS
|
Urszula Demucha
|
3.
|
Lubelska
Gala Taneczna
Para: Michał Kraczkowski i
Klaudia Gaca zdobyła III m-ce w kategorii
wiekowej (12-13 lat, klasa E)
|
26.09.2009
Lubelskie
Centrum Kultury
|
KTT IMPULS
|
Urszula Demucha
|
2.
|
VI. Ogólnopolski
Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej ”Najpiękniejsza
jest moja Ojczyzna”
Wyróżnienie:
Angelika Strzałka (7 lat)
Kwalifikacja do
wystawy: Michał Bury (5 lat) Katarzyna Maciocha (9 lat)
2 prace Róża Wołoszyn (5 lat) Aleksandra Komosa (13 lat) 2
prace Julia Bury (5 lat) 2 prace Oliwia Szcząchor (9
lat) Dorota Kusiak (10 lat) Martyna Kita (5 lat)
|
21.09.2009, Pałac
Młodzieży we Wrocławiu
|
Koło plastyczne
|
Anna Świca
|
1.
|
IV. Ogólnopolski
Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży ”KOT”
Kwalifikacja
do wystawy: Michał Bury (6 lat)
|
09.2009, MDK im.
Mikołaja Kopernika we Wrocławiu
|
Koło plastyczne
|
Anna Świca
|