Aktualności 2017-2018

V Ogólnopolski Festiwal Tańca „Taneczne Inspiracje"

MDK, 05-03-2018

W dniach 13-14 kwietnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Targowej 15 w Biłgoraju odbędzie się V Ogólnopolski Festiwal Tańca „Taneczne Inspiracje”.

Jego organizatorami są: Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe “TRAMPOLINA SUKCESU”, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. W Konfrontacjach mogą wziąć udział amatorskie zespoły taneczne pracujące w oparciu o elementy techniki tańca współczesnego, nowoczesnego oraz towarzyskiego.

Występy taneczne będą prezentowane w blokach – taniec nowoczesny i taniec współczesny.

Ze względu na duże zainteresowanie festiwalem w tym roku taniec nowoczesny prezentuje się we wszystkich kategoriach wiekowych pierwszego dnia festiwalu, taniec współczesny i Liga Mistrzów drugiego dnia festiwalu.

Prosimy o zapoznanię się z regulaminem Festiwalu. Karta zgłoszenia znajduje się na ostatniej stronie.

1. Regulamin i karta zgłoszenia: