Aktualności 2013/2014

XXIII Lubartowskie Konfrontacje Taneczne

MDK, 10-06-2014r

W niedzielę, 8 czerwca wychowankowie Klubu Tańca Towarzyskiego „Impuls”, działającego przy MDK, sukcesem zakończyli swoje występy w XXIII. Lubartowskich Konfrontacjach Tanecznych o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów.

Konfrontacje taneczne odbyły się w Amfiteatrze Miejskim, których organizatorem był Lubartowski Ośrodek Kultury. Rywalizowało 25 grup w dwóch kategoriach: 7-14 lat (kat. młodsza) i 15-19 lat (kat. starsza).

Formacja „Impuls grupa młodsza” zdobyła pierwsze miejsce w kategorii młodszej, prezentując dwa układy „Impulsowa cha cha” oraz „Samba explosion”. Natomiast Formacja „Impuls grupa starsza” zaprezentowała układ „Paso Double”, za który zdobyła wyróżnienie.

Jest to wspaniałe ukoronowanie całorocznych wysiłków całej grupy i zachęta na przyszłość, do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Serdecznie gratulujemy.

UD, SM