Aktualności 2013/2014

Wystawy Rysunku i Malarstwa „Mój Teatr”

MDK, 12-05-2014r

Prace czterech dziewczynek z pracowni plastycznej Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju zakwalifikowane zostały do wystawy pokonkursowej 24. Wystawy Rysunku i Malarstwa „Mój Teatr” organizowanego przez Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi.

W środę, 14 maja br., odbyło się podsumowanie imprezy, która jest miejscem prezentacji różnych postaw artystycznych, rozmaitych nurtów i tendencji warsztatowych nawiązujących do świata teatru. W konkursie mogą uczestniczyć dzieci do 15 roku życia. W pracach stworzonych przez naszych wychowanków zauważamy różnorodność spojrzenia na spektakl teatralny. Dzieci przedstawiły wykreowany podczas zabaw świat fantazji i bajki. Sześcioletnia Dominika Szubiak namalowała pastelami Królewnę Śnieżkę, dziewięcioletnia Martyna Bednarz spektakl ukazujący Kopciuszka, pięcioletnia Elena Wolanin narysowała Domowy teatrzyk a siedmioletnia Weronika Harasim pracę zatytułowaną Moje jasełka.

Dziewczynki pracują pod kierunkiem Anny Świcy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

A.Ś.