Aktualności 2013/2014

Wystawa w MDK - Miasto Kobiet

MDK, 24-02-2014r

W poniedziałkowe popołudnie w Galerii Zielonej MDK otwarto wystawę fotografii „MIASTO KOBIET”. Autorem zdjęć jest Pan Marcin Holko, wizażem i stylizacją zajęła się pani Iwona Pawlos.

W rolę modelek wcieliły się dziewczęta z grupy „Enter” oraz Telewizji Młodzieżowej „NAFALI”, na co dzień pracujące pod kierunkiem Iwony Pawlos.

Praca nad stylizacjami oraz pozowanie do zdjęć wymagało od dziewcząt wiele pracy i dużej kreatywności, ale przy okazji dało możliwość świetnej zabawy. Zdjęcia przedstawiają młode kobiety, dziewczyny w różnych miejscach w Biłgoraju: na chodnikach, przy przystanku, na schodach, na ulicach naszego miasta.

Celem wystawy jest pokazanie kobiecego piękna w miejscach, które mijamy każdego dnia, idąc do pracy, do szkoły, będąc na spacerze. Miejsca i budynki, których nie zauważamy spiesząc się w naszym codziennym życiu. Wystawę można oglądać w MDK do 10 marca.