Aktualności 2012/2013

Nowy rok szkolny 2012/2013 w naszej placówce
MDK, 28-08-2012r.

Nowy rok szkolny 2012/2013 w naszej placówce rozpoczynamy z atrakcyjną ofertą zajęć artystycznych.

Wakacje już prawie za nami, pora rozpocząć kolejny rok szkolny. Zachęcamy wszystkich, by oprócz zajęć lekcyjnych, zainteresowali się także zajęciami pozaszkolnymi, a takie proponuje Młodzieżowy Dom Kultury.

Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was atrakcyjną ofertę zajęć artystycznych, prowadzonych przez wykwalifikowanych w swojej dziedzinie nauczycieli:

• taniec disco,  p. Agnieszka Wolanin
  • taniec towarzyski,  p. Urszula Demucha
  • taniec ludowy,  p. Ewa Chuchro
  • taniec współczesny,  p. Edyta Buczek
  • zajęcia taneczno-rytmiczne,  p. Ingrida Sokołowska
  • wokal,  p. Andrzej Czernik
  • plastyka,  p. Anna Świca, p. Irena Kupczak
  • zajęcia teatralne,  p. Joanna Łukaszczyk
  • zajęcia instrumentalne,  p. Jarosław Kloc
  • zajęcia dziennikarskie,  p. Renata Socha, p. Iwona Pawlos
  • wolontariat,  p. Ingrida Sokołowska
  • szachy,  p. Artur Kimak

Zapisy na zajęcia będą prowadzone w dniu 3 września w godz. 11 – 14 w MDK oraz w pierwszych dniach września podczas zajęć u nauczycieli prowadzących.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją i do twórczego i miłego spędzenia czasu wolnego w Młodzieżowym Domu Kultury.

Joanna Łukaszczyk