Aktualności 2012/2013

MDK, 06-09-2012r.

Wystawa „Droga do Sztuki”

12.09.– 10.10.2012 r.

Wernisaż 12 września 2012 r. o godz. 17.00 w Galerii Zielonej Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju

Wystawa „Droga do Sztuki” jest prezentacją pracy twórczej dziewcząt uczestniczących w zajęciach młodzieżowych grup plastycznych działających w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju.

Opiekę artystyczną nad nimi sprawuje nauczycielka plastyki – Anna Świca. Ekspozycja jest podsumowaniem pracy w roku szkolnym 2011/2012 i jednocześnie zaproszeniem wszystkich chętnych do uczestniczenia w zajęciach plastycznych MDK. Na wystawie można zobaczyć różnorodność tematów i technik plastycznych, jak również docenić zaangażowanie i talent kilkunastu wychowanek naszej placówki.

Kontynuacją prezentacji dokonań indywidualnych wychowanek Anny Świcy jest włączenie w zasadniczą część ekspozycji obrazów osiemnastoletniej Kingi Blicharz, której obrazy zasługują na szczególną uwagę.

Anna Świca