Aktualności 2012/2013

MDK, 03-09-2012r.

Wystawa „Oblicza Jesieni” w Galerii „Po Schodach”

„Oblicza Jesieni” to wystawa, którą można oglądać od 3 września 2012 roku w Galerii „Po Schodach” w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Autorkami prac są wychowanki pracowni plastycznej prowadzonej przez nauczycielkę plastyki Annę Świcę.

Rozpoczynając nowy rok szkolny chcemy przybliżyć młodym adeptom sztuki pracę wychowanków pracowni plastycznej. Dlatego wizyta w naszej placówce rozpoczyna się od spojrzenia na niewielką ekspozycję prac prezentowanych na ścianach klatki schodowej.

Obecna wystawa to malarskie spojrzenie na jesienną rzeczywistość ośmiu dziewcząt w wieku od 8 do 16 lat. Są to: Julia Bury, Wiktoria Gil, Karolina Kaczor, Joanna Kulik, Monika Rękas, Oliwia Róg, Marta Sołoducha i Gabriela Tutka.

Serdecznie zapraszamy do oglądania wytworów pracy twórczej młodych artystek a wszystkich chętnych – dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat - na zajęcia plastyczne.

Anna Świca