Aktualności 2011/2012

Fotorelacja

Sukcesy Impulsu
MDK, 02-07-2012r.

Sezon taneczny na ukończeniu a nasze pary nie zwalniają tempa, odnosząc kolejne sukcesy w ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego.

Sezon taneczny na ukończeniu a sukcesy dla IMPULS-u płyną następująco. W sobotę 23 czerwca nasza para Adrian Hadacz – Emilia Maciocha startująca w kat. 14-15 lat klasa „C” uczestniczyła w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Choroszczy zajmując II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych.

W niedzielę nasze pary wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju w Jarosławiu. W kat. 10-11 lat wszystkie pary znalazły się w finale. VI miejsce zajęła para Paweł Siwiela – Nela Fusiarz, V miejsce Piotr Bednarz – Karolina Różańska a na podium stanęła po raz pierwszy zajmując III miejsce para Damian Starczyk – Milena Król.

W kat. 12-13 lat Klasa „E” III miejsce zajęta para Magda Starońska - Maciej Czerw.

W kat. 14-15 lat klasa „D” VI miejsce zajęła para Marcin Gorczyca – Maria Grasza a II miejsce w tej kategorii wiekowej a klasie tanecznej „E” zajęła para Karol Wojtak – Maria Kuźma.