Aktualności 2011/2012

Fotorelacja

Sukcesy par z Klubu Tańca Towarzyskiego "Impuls"
MDK, 05-06-2012r.

Tak udanego weekendu dla Impulsu w tym roku jeszcze nie było. Trzy turnieje Ogólnopolskie i Konfrontacje taneczne zakończyły się ogromnym sukcesem.

W sobotę 2 czerwca nasze pary uczestniczyły w dwóch turniejach. W Ogólnopolskim turnieju Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych w Przemyślu wystartowały 4 pary plasując się na miejscach finałowych. VI miejsce zajęła para Marcin Gorczyca – Maria Grasza. Adrian Hadacz i Emilia Maciocha startując w kat 14-15 lat klasa C w tańcach latynoamerykańskich zajęli miejsce II a w tańcach standardowych miejsce IV.

Na najwyższym miejscu na podium stanęła para w kat 14-15 lat klasa E Karol Wojtak – Maria Kuźma.

Tego samego dnia w Białej Podlaskiej odbył się XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta. W turnieju udział wzięły trzy nasze pary zajmując w swoich kat miejsca na podium.

W kat 12-13 lat klasa „E”  II miejsce zajął Tomasz Hadacz i Karolina Bartoszek od następnego turnieju będziemy oglądać tę parę w wyższej klasie tanecznej D. II miejsce zajęła również para startująca w kat 14-15 lat klasa „E” Sebastian Kusiak – Ilona Buczek a w kat 14-15 klasa „C” w tańcach latynoamerykańskich II miejsce należało do pary Kamil Staroński – Sylwia Bober.

W niedzielę nasze pary wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju  Tańca W Ostrowcu Świętokrzyskim. VI miejsce w kat 12-13 lat klasa „E” zajęła para Maciej Czerw – Magdalena Starońska. Tuż za podium na IV miejscu w kat 14-15 lat klasa „D” uplasowała się para Marcin Gorczyca- Maria Grasza.

Sukces i wspaniałą formę powtórzyły dwie pary. W kat. 14-15 lat klasa „E” I miejsce zajął Sebastian Kusiak – Ilona Buczek, a w kat. 14-15 lat w klasie B w tańcach standardowych II miejsce zajął Kamil Staroński – Sylwia Bober, w tańcach latynoamerykańskich natomiast zdobywając III miejsce zdobyli wyższą klasę taneczną B.