Aktualności 2011/2012

Wspaniały sukces uczestniczek zajęć plastycznych MDK
MDK, 21-05-2012r.

Wspaniały sukces uczestniczek zajęć plastycznych MDK

Nagroda dla ośmioletniej Ewy Król oraz cztery prace zakwalifikowane do wystawy autorstwa Michaliny Rybak, Wiktorii Czerw, Wiktorii Gil i Magdaleny Obszyńskiej - to wspaniały sukces uczestniczek zajęć plastycznych z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju w XI Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci "MOJA RODZINA".

18 maja 2012 r. odbyła się uroczystość podsumowania oraz wręczenia nagród laureatom konkursu organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie, nad którym patronat objął Minister Edukacji Narodowej i Prezydent Miasta Częstochowy.

Spośród 2518 prac złożonych na konkurs z 247 placówek komisja postanowiła nagrodzić autorów 40 prac oraz zakwalifikować do udziału w wystawie pokonkursowej 184 prace.

Dla podopiecznych Anny Świcy - nauczycielki sprawującej opiekę artystyczną - to nagroda za rzetelną i sumienną pracę, która motywuje do działania i kontynuowania zabawy ze sztuką.

Anna Świca