Aktualności - rok szkolny 2011-2012

Koncert charytatywny wychowanków MDK w Majdanie Starym

MDK, 05.12.2011r.

W niedzielę, 4 grudnia, w Zespole Szkół w Majdanie Starym odbył się koncert charytatywny w ramach finału akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

Zaprezentowały się w nim dzieci i młodzież uczęszczające do tamtejszej szkoły. Gościnnie wystąpili w koncercie wychowankowie MDK - tancerze młodszej i starszej grupy "Tanew", pracujący pod kierunkiem pani Ewy Chuchro. Dzieci zaprezentowały Tańce podlaskie i był to ich debiut sceniczny, młodzież zatańczyła Tańce biłgorajskich sitarzy oraz Tańce rzeszowskie. Tancerzom towarzyszyła Kapela, pod kierunkiem pana Jarosława Kloca oraz dziewczęta z Zespołu Muzyki Tradycyjnej i Ludowej, podopieczne pana Andrzeja Czernika.

Artyści z MDK zostali ciepło przyjęci przez zgromadzoną publiczność i nagrodzeni gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem.

Joanna Łukaszczyk, MDK

Przeczytaj również:

• artykuł: Czynić dobro - Majdan Stary, Koncert charytatywny /Nowa nr 49 (500) 2011/
  • Oferta zajęć MDKu na rok szkolny 2011/2012

• Podziel się:     Facebook  Twitter Blip