Aktualności - rok szkolny 2011-2012

VIII. Konkurs Plastyczny Mój Anioł
MDK, 24.01.2012r.

VIII. Konkurs Plastyczny Mój Anioł rozstrzynięty

W poniedziałek, 23 stycznia 2012 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie odbyła się uroczystość podsumowania VIII. Konkursu Plastycznego "Mój Anioł". Wśród nagrodzonych i wyróżnionych młodych artystów znalazły się nich także wychowanki Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju pracujące pod kierunkiem nauczycielki plastyki Anny Świcy.

Gości przybyłych na tę imprezę - autorów prac, opiekunów i nauczycieli - powitała dyrektor MDK pani Małgorzata Prus. Uroczystość uświetnił występ młodej wokalistki - wychowanki MDK w Krasnymstawie oraz zespołu baletowego.

W kategorii - szkoła podstawowa klasy I-III - I miejsce zdobyła Weronika Woźnica (lat 9), wyróżnienie - Ewa Król (lat 8). I miejsce w kategorii - szkoła podstawowa klasy IV-VI - Marta Sołoducha (lat 11 ) a wyróżnienie Katarzyna Nizio (lat 11). W kategorii - gimnazjum - I miejsce otrzymała Gabriela Tutka (lat 14) natomiast wyróżnienie Karolina Strzałka (lat 13). Do wystawy zakwalifikowano prace czterech dziewcząt: Wiktorii Czerw ( lat 8), Weroniki Kuziak (lat 12), Moniki Rękas (lat 15), Joanny Skubisz (lat 16).

Dla Weroniki Woźnicy i Gabrysi Tutki, które osobiście odebrały swoje nagrody, udział w imprezie był wielkim przeżyciem i uhonorowaniem za pięknie wykonane prace.

Anna Świca

Przeczytaj również: