Aktualności - rok szkolny 2010-2011

XII Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych w Puławach

MDK, 16.05.2011r.

14 maja w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” w Puławach przy ul. Wojska Polskiego 4 odbył się XII Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych.

Festiwal jest artystyczną prezentacją dorobku środowisk tworzących ruch tańca współczesnego, okazją do popularyzacji dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych. W festiwalu mogą wziąć udział zespoły taneczne ze szkół, placówek wychowania pozaszkolnego, domów kultury oraz osoby i grupy niezrzeszone.

W tegorocznej edycji na scenie „Domu Chemika” dokonano 82 prezentacje tańca nowoczesnego i współczesnego. Swoje taneczne talenty prezentowały również Grupy Tańca Współczesnego „ADA” i soliści z naszej placówki prowadzone przez panią Edytę Buczek.

W kategorii tańca współczesnego Grupa Starsza Zespół ADA I zdobył 2 miejsce. Solistka Patrycja Ćmiel zdobyła 1 miejsce. W Grupie Młodszej również odnieśliśmy duże sukcesy. Zespół ADA PLUS zdobył 2 miejsce, ADA II została wyróżniona, natomiast solistka Magdalena Kuraś uplasowała się na 2 miejscu.

Protokół jury >>

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

MDK

Podziel się:     Facebook  Twitter Blip