O MDK |  Aktualności |  Nasze grupy |  Oferta |  Osiągnięcia |  Pobierz |  Prasa o nas |  Linki

strona główna

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Lubartowie

JŁ, 21.10.2008r.

W sobotę 18 października w Lubartowie odbył się XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego zorganizowany przez Lubartowski Ośrodek Kultury i Klub Tańca Towarzyskiego "Chochlik". Uczestniczący w nim podopieczni pani Urszuli Demuchy z KTT "Impuls", pokazali się z bardzo dobrej strony, zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach tanecznych.

W kategorii 10-11 lat klasa E Kamil Staroński i Ilona Buczek zajęli VI miejsce a Adrian Hadacz i Sylwia Bober stanęli na najniższym stopniu podium. W kategorii 12-13 lat klasa E do finału zakwalifikowała się para: Paweł Hadacz i Dominika Sereda, zajmując ostatecznie V pozycję.

Ogromnym sukcesem zakończył się występ Dominika Blachy i Kingi Krupy w kategorii 14-15 lat klasa D, para pokonała wszystkich rywali. Ze swojego występu zadowoleni byli też Łukasz Blacha i Aleksandra Adamowicz, którzy w kategorii powyżej 15 lat klasa C w tańcach latynoamerykańskich zajęli V miejsce zaś w "standardzie" uplasowali się na II pozycji.

Serdecznie gratulujemy tancerzom i ich nauczycielce.