|
|
|
|
|
XV Jubileuszowy Wojewódzki Konkurs Plastyczny
dla dzieci i młodzieży pod nazwą: „Moje Zakątki”
SM, 22.05.2007r.
Biłgoraj, 10 maja 2007 r.
PROTOKÓŁ
z posiedzenia komisji konkursowej
XV Jubileuszowego Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
dla dzieci i młodzieży pod nazwą: „Moje Zakątki”
pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
W dniu 10 maja odbyły się obrady Komisji konkursowej w składzie:
1.Irena Zając - plastyk MDK - przewodnicząca
2.Anna Świca - plastyk MDK
3.Stanisław Pokryszka - plastyk
4.Joanna Łukaszczyk - nauczyciel MDK - sekretarz
Spośród 428 prac nadesłanych z 59 placówek Komisja postanowiła nagrodzić, wyróżnić oraz zakwalifikować do wystawy konkursowej prace następujących osób:
W I kategorii wiekowej: do 10 lat
NAGRODY:
Paweł Kawiak, 7 lat, nauczyciel: Małgorzata Jakubczyk
Szkoła Podstawowa w Sadurkach
Joanna Turczyńska, 6 lat, nauczyciel: Bronisława Żuk
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
Barbara Brodzik, 6 lat, nauczyciel: Maria śliczniak
Osiedlowy Dom Kultury „Okraglak” w Zamościu
Natalka Kuczyńska, 8 lat, nauczyciel: Marzena Staliś
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim
WYRÓŻNIENIE:
Nasa Zaharada, 8 lat, nauczyciel: Henrieta Vysokajowa
Natalia Juszczak, 8 lat, nauczycielka: Zofia Rusztyn
Szkoła Podstawowa w Nieliszu
Łukasz Pasieczny, 9 lat, nauczyciel: Bronisława Żuk
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
Iwona Matyja, 7 lat, nauczyciel: Marzena Staliś
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:
Agata Michorowska, 10 lat, nauczyciel: Maria Śliczniak
Osiedlowy Dom Kultury „Okraglak” w Zamościu
Milena Jóźwiak, 9 lat, nauczyciel: Bronisława Żuk
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
Justyna Mrowiec, 7 lat, Bronisława Żuk
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
Anastazja Lisowska, 10 lat, Bronisława Żuk
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
Adrianna Czwórnóg, 10 lat, Bronisława Żuk
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
Robert Kasprzak, 10 lat, Bronisława Żuk
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
Julia Gleń, 8 lat, Bronisława Żuk
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
Paulina Czarnecka, 10 lat, Bronisława Żuk
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
Dominika Mazurek, 10 lat, Bronisława Żuk
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
Patrycja Dorota, 7 lat, nauczyciel: Agata Michalska i Jolanta Jaroszyńska
Przedszkole Miejskie Nr 10 w Chełmie
Błażej Pasternak, 7 lat, nauczyciel: Małgorzata Jakubczyk
Szkoła Podstawowa w Czesławicach
Daniel Kotulski, 7 lat, nauczyciel: Małgorzata Jakubczyk
Szkoła Podstawowa w Czesławicach
Weronika Dziadosz, 10 lat, nauczyciel: Małgorzata Czochra-Welsyng
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu
Alan Stelmach, 8 lat, nauczyciel: Grażyna Kwietniewska
Szkoła Podstawowa w Gozdowie
Anna Smusz, 8 lat, nauczyciel: Grażyna Kwietniewska
Szkoła Podstawowa w Gozdowie
Michał Ożgo, 8 lat, nauczyciel: Grażyna Kwietniewska
Szkoła Podstawowa w Gozdowie
Małgorzata Pakos, 8 lat, nauczyciel: Grażyna Kwietniewska
Szkoła Podstawowa w Gozdowie
Anna Bazan, 10 lat, nauczyciel: Beata Hacia
Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku Górnym
Kinga Plizga, 7 lat, , nauczyciel: Elżbieta Karol
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu
Zuzia Bednarczuk, 8 lat, nauczyciel: Elżbieta Karol
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu
Hubert Bednarski, 7 lat, nauczyciel: Małgorzata Jakubczyk
Szkoła Podstawowa w Sadurkach
Romana Cimbalova, 9 lat, nauczyciel: Zus F. Veseleho
W II kategorii wiekowej: 11-13 lat
NAGRODY:
Patryk Fic, 12 lat, nauczyciel: Urszula Olczyńska
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju
Joanna Dudek, 12 lat, nauczyciel: Maria Śliczniak
Osiedlowy Dom Kultury „Okraglak” w Zamościu
Ewa Gałaszkiewicz, 13 lat, nauczyciel: Andrzej Pietrasz
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
WYRÓZNIENIA:
Błażej Bajwoł, 11 lat, nauczyciel: Krzysztof Kulas
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
Karolina Gos, 13 lat, nauczyciel: Grazyna Hankiewicz
Gimnazjum w Białce k/ Radzynia Podlaskiego
Natalia Sirko, 13 lat, nauczyciel Krzysztof Jasiński
Gimnazjum we Frampolu
KWALIFIKACJE DO WYSTAWY:
Dorota Szawara, 11 lat, nauczyciel: Alina Korneluk
Szkoła Podstawowa w Pniówku
Marlena Farion, 11 lat, nauczyciel: Alina Korneluk
Szkoła Podstawowa w Pniówku
Diana Niemczuk, 12 lat, nauczyciel: Alina Korneluk
Szkoła Podstawowa w Pniówku
Diana Kruszewska, 12 lat, Ewa Zieńko-Bajwoł
Szkoła Podstawowa w Tarnawatce
Ewa Knafel, 12 lat, Ewa Zieńko-Bajwoł
Szkoła Podstawowa w Tarnawatce
Dominika Przysucha, 12 lat, Ewa Zieńko-Bajwoł
Szkoła Podstawowa w Tarnawatce (dwie prace)
Adrianna Szczepańska, 12 lat, nauczyciel: Anna Staniak
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Lublinie
Monika Szewczyk, 11 lat, nauczyciel: Zofia Skiba
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Turobinie
Kamil Gierszon, 11 lat, nauczyciel: Grazyna Kwietniewska
Szkoła Podstawowa w Gozdowie
W III kategorii wiekowej: 15 - 18 lat
NAGRODY:
Maciej Rodzik, 18 lat, nauczyciel: Maria Śliczniak
Osiedlowy Dom Kultury „Okraglak” w Zamościu
Aleksandra Stelmach, 18 lat, nauczyciel: Alina Dzido
Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
Ewelina Rosołowska, 16 lat, nauczyciel: Stanisława Konieczna
Zespół Szkół w Majdanie Starym
WYRÓŻNIENIA:
Beata Suszek, 16 lat, Maria Śliczniak
Osiedlowy Dom Kultury „Okraglak” w Zamościu
Piotr Gorczyca, 18 lat, nauczyciel: Alina Dzido
Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
KWALIFIKACJE DO WYSTWY:
Anna Mazur, 15 lat, nauczyciel: Alina Dzido
Powiatowe Gimnazjum Nr 2 w Biłgoraju
Marcel Olczyński, 15 lat, nauczyciel: Alina Dzido
Powiatowe Gimnazjum Nr 2 w Biłgoraju
Monika Nieśpiał, nauczyciel: Maria Swacha
Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Józefowie
Marzena Gajda, 14 lat, nauczyciel: Grażyna Hankiewicz
Gimnazjum w Białce k/ Radzynia Podlaskiego
Hania Sobócka, 15 lat, nauczyciel: Marzena Stalisz
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim
Napisali o nas: NOWA Gazeta Biłgorajska nr 23 (269) 2007
Galeria
|