OSIĄGNIĘCIA NASZYCH WYCHOWANKÓW – 2023-2024

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH WYCHOWANKÓW – 2023-2024

Aktualizacja: 20/09/2023

wrzesień 2023 r.

20.09.2023 r. | Nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak – “Akwarela”

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Heliocentryczny obraz świata oczami Mikołaja Kopernika”.

Organizator: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

 Łącznie wpłynęło 115 prac.

W I kategorii wiekowej (dzieci):

Wyróżnienia (bon podarunkowy o wartości 50 zł): Michalina Kostek z Biłgoraju,

Wystawę pokonkursową zwycięskich prac plastycznych można oglądać na I piętrze CSE „Światowid” w Elblągu od 28 sierpnia do 8 października. Zapraszamy, wstęp wolny.

21.09.2023 r. | Nauczyciel: Anna Świca – “Tęczowa Malarnia”

XXII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój”.

Organizator: Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu

Patronat Prezydent Miasta Oświęcim

nadesłano 841 prac z Polski, Holandii, Ukrainy, Hongkongu.

kategoria wiekowa 7-10 lat

NAGRODA
Gabriela Kiełbasa, lat 8
Diana Kozakiewicz, lat 9
Zuzanna Krawczyk, lat 8
Szymon Pogorzelec, lat 7

kategoria wiekowa 11-13 lat

NAGRODA
Julia Furmanek, lat 11

WYRÓŻNIENIE
Hanna Kiełbasa, lat 12

kategoria wiekowa 14-16 lat

NAGRODA
Olga Goch, lat 15

WYRÓŻNIENIE
Małgorzata Pawęska, lat 13

WYRÓŻNIENIA UDZIAŁEM W POKONKURSOWEJ WYSTAWIE
Karolina Grudziński, lat 9
Gabriela Radawiec, lat 10
Agnieszka Woźnica, lat 13

21.09.2023 r. | Nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak – “Akwarela”

XXII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój”.

Organizator: Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu

Patronat Prezydent Miasta Oświęcim

nadesłano 841 prac z Polski, Holandii, Ukrainy, Hongkongu.

kategoria wiekowa 11-13 lat

WYRÓŻNIENIE
Dominika Kudzia

WYRÓŻNIENIA UDZIAŁEM W POKONKURSOWEJ WYSTAWIE

Wiktoria Filipowicz
Stanisław Kapica
Maja Lipiec
Magdalena Połuch
Bartłomiej Proć
Natalia Proć
Weronika Zań

10.09.2023 r. | Nauczyciele: Kornelia Rudy, Jarosław Kloc – “Zawierucha”

IX Międzygminny Festiwal Muzyki Ludowej im. Anny Malec w Jędrzejówce

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Goraju.

Katarzyna Rączka wyśpiewała wyróżnienie

10.09.2023 r. | Nauczyciele: Kornelia Rudy, Jarosław Kloc – “Zawierucha”

VII edycja Roztoczańskiej Listy Przebojów Ludowych Katolickiego Radia Zamość 2023

I miejsce – Emilia i Wiktoria.