Czas na przedstawienie – sędziów tegorocznego festiwalu  *2*

9. Taneczne Inspiracje 30-31 marca 2023
[SYLWETKI SĘDZIÓW *2*]

Paweł Grzegorz Żołądek

Artysta, aktor Teatru Tańca Współczesnego. Dyplomowany choreograf sceniczny, pedagog oraz instruktor tańca. Absolwent XXX Liceum Ogólnokształcącego  w Krakowie o profilu Aktor Teatru Tańca współczesnego oraz Uniwersytetu Antona Brucknera na wydziale Tańca Współczesnego o podwójnej specjalizacji: Movement Research oraz Pedagogy of Dance Linz Austria i Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów, Choreografia i techniki tańca Łódź Polska. Jeden z założycieli kolektywu tańca współczesnego Why not? Collective. Współpracujący ze szkołą Kieleckiego Teatru Tańca jako pedagog dochodzący z dziedziny tańca współczesnego.

Tancerz solista opery i operetki Landes Music Theater Linz Austria. Konsultant taneczny Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce. Choreograf Mistrzyni Świata w kategori tanecznej Contemporary Show do 15 lat 2020 ( Polski związek tańca sportowego) oraz choreograf  dzieła półfinałowego zwycięzcy 13 edycji programu „Mam Talent” . Od ponad 11 lat pedagog warsztatowy w dziedzinach takich jak taniec współczesny/ joga / elementarne zadania aktorskie/  świadomość ciała / choreografia tańca.

Paweł Grzegorz Żołądek