Znamy wyniki XLII Powiatowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

W dniu 20 kwietnia br w Młodzieżowym Domu Kultury odbyły się przesłuchania XLII Powiatowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, Biłgoraj 2022.

W tej edycji oceniali:

1. Jerzy Odrzywolski – instruktor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju, prowadzi Chór w Korytkowie oraz zespół folkowy – PRZEWODNICZĄCY
  2. Monika Proć-Gleń – wokalistka, instruktorka, kierownik artystyczny Ogólnopolskiego Festiwalu Soli Deo, lider zespołu Arifex
  3. Diana Adamska – instruktor do spraw muzyki Gminnego Ośrodka Kultury w Goraju, dyrygent chóralny

Poniżej przedstawiamy PROTOKÓŁ z posiedzenia Komisji.

LINK (PDF): https://bit.ly/prot42festiwal

Nominację do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK” w Rykach otrzymały następujące osoby:

1. NELA RAPA (I kategoria wiekowa, 6-10 lat)
  2. MONIKA LITWIN (II kategoria wiekowa, 11-13 lat)
  3. POLA WASĄG (III kategoria wiekowa, 14-16 lat)
  4. DARIA PODPORA (IV kategoria wiekowa, 17-20 lat)

Finał wojewódzki „Śpiewającego Słowika” odbędzie się 27-28 kwietnia w Kinie „Renesans” w Rykach.