Wystawa „W krainie nad Tanwią”

4.10.2022r odbył się wernisaż wystawy poplenerowej pt. „W krainie nad Tanwią”. Wystawa jest wynikiem wyjazdu na plener malarski do ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego „Kraina nad Tanwią” w Wólce Biskiej. Autorami prac są wychowankowie z pracowni plastycznych ”Akwarela” gr. „Fantazja”, „Tęczowa Malarnia” oraz „Strefa Kreatywności”.

Wystawę otworzyła dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju pani Urszula Demucha, która przywitała gości i wygłosiła słowo wstępne. Następnie głos zabrała organizatorka pleneru ,nauczyciel plastyki pani Irena Oreziak-Kupczak, która opowiedziała o szczegółach pobytu na plenerze malarskim.

Głos zabrały również pani Anna Świca i pani Renata Socha, nauczycielki zajęć plastycznych, których wychowankowie brali udział w plenerze malarskim.

Posumowaniem pleneru jest piękna wystawa prac naszych wychowanków, która ma również swoją formę multimedialną do obejrzenia na stronie internetowej MDK.

.Serdecznie zapraszamy!