WYSTAWA “PRZYSZŁA WIOSNA”

24 prace 23 autorów, to ekspozycja prac plastycznych, jaką od 3 kwietnia można oglądać w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Wystawa „Przyszła Wiosna”, to kolejna prezentacja obrazów powstałych w pracowni Tęczowa Malarnia.

Tematyka prac nawiązuje do zmian zachodzących w przyrodzie wraz z nastaniem wiosny. Pełne zieleni, kwiatów i barwnych motyli – tak najkrócej można scharakteryzować obrazy zaprezentowane na drugim piętrze biłgorajskiego MDK. Każda praca jest odzwierciedleniem nie tylko zdolności, lecz także emocji i wyobraźni, zamkniętych na kartach papieru. Podczas zajęć każdy mógł wybrać ulubioną technikę, taką w jakiej najlepiej się czuje. Powstały więc obrazy wykonane w technice akrylowej, pasteli olejnej i suchej.

Młodzi pasjonaci malarstwa w wieku od 6 do 19 lat pracują pod kierunkiem Anny Świcy. Autorami prac zaprezentowanych na wystawie są: Ewa Król, Dominika Leńczuk, Emilia Stós, Alicja Flor, Maja Szawara, Julia Furmanek, Adam Szubiak, Lena Bełżek, Julia Kuraś, Lena Kanty, Maria Gnyp, Piotr Pecka, Katarzyna Pawęska, Emilia Kapka, Katarzyna Sudoł, Liwia Paluch, Julia Wasąg, Anna Szubiak, Olga Goch, Magda Czop, Martyna Kniaziowska, Alicja PortkaPatrycja Różańska.

Odwiedzających mury naszej placówki zachęcamy do podziwiania plastycznych talentów naszych wychowanków!

Zapraszamy na fotorelację.

Fotorelacja /25 zdjęć/