Wystawa Nasi pupile (prezentacja multimedialna, zdjęcia)

Od 5 września 2022 r. w galerii „Drugie Piętro” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju prezentowana jest wystawa zatytułowana „Nasi Pupile”. Wernisaż ekspozycji odbędzie się w środę 14 września o godz. 17.00.

Nasi pupile - autorzy prac

Autorami kilkunastu prezentowanych prac są podopieczni Anny Świcy z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia. Tematem obrazów są koty i psy. Młodzi twórcy zrealizowali prace w technikach malarskich, ukazując swoje relacje ze zwierzętami najbliższymi człowiekowi.

Prace wykonali: Olga Goch, Wiktoria Szabat, Antonina Tutka, Julia Wasąg, Małgorzata Pawęska, Zofia Majcher, Stanisław Pindor, Oliwia Olejnicka, Karolina Grudziński, Małgorzata Oleszczak, Katarzyna Sudoł, Sara Kobeluk, Szymon Pogorzelec, Zuzanna Krawczyk, Lilianna Obszyńska, Jessica Sowa, Karolina Koszałka.

Wystawa prezentowana będzie do 30 września. Zapraszamy do oglądania i podziwiania ekspozycji również w wersji on-line  na stronie MDK w Biłgoraju!

FOTORELACJA (19 zdjęć)