Wystawa “Kreatywne drzewa”

,,Kreatywne drzewa” to tytuł wystawy jaką można oglądać w korytarzu II piętra Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.

Drzewa wykonane zostały z wykorzystaniem przeróżnych materiałów takich jak waciki kosmetyczne, ręcznik papierowy, kolorowe piórka, bibuła, farby akrylowe. Najważniejsza była kreatywność. Powstały przepiękne, kolorowe prace.

Dziewczęta pracują w trzech grupach wiekowych ,,Strefy kreatywności” prowadzonych przez Renatę Socha. Autorki prac: Jagoda Muca, Zofia Osuch, Milena Janeczko, Dorota Dołba,Julia Machowska, Paula Bosak, Jagoda Góra, Hanna Mura, Natalia Dzikoń, Milena Barej, Nina Kanty, Iga Ćwikła, Nina Ćwikła, Agata Bodek, Barbara Bodek, Katarzyna Ścibor, Łucja Podpora, Magdalena Ścibor, Kamila Kołodziej, Łucja Strzałka, Pola Kozak, Julia Palikot, Martyna Dziedzic.