Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej

11 grudnia br., w sobotę do Nowej Dęby wyjechały grupy plastyczne z naszej placówki. Celem wycieczki było Muzeum Bombki Choinkowej. W wycieczce uczestniczyły grupy plastyczne: „Strefa kreatywności” oraz „Cudawianki”.

W tym niezwykłym miejscu można było podziwiać przepiękne, kolorowe i błyszczące bombki choinkowe o różnych, niezwykłych kształtach. Do obejrzenia był także sam proces tworzenia kolorowych bombek, ich kształty i kolory.

Podziwiane były piękne choinki ubrane w różnym stylu np. amerykańskim, skandynawskim, francuskim czy staropolskim. Wszyscy mieli okazję stworzyć swoją własną, przez siebie zaprojektowaną bombkę podczas warsztatów plastycznych, a także zakupić bombkę ze swoim imieniem.

Na koniec wszyscy uczestnicy wycieczki zrobili świąteczne zakupy. Wycieczkę zorganizowała pani Renata Socha, nauczyciel zajęć plastycznych.