Wernisaż wystawy ,,Kochamy zwierzęta – Koty, Konie, Krowy”

W czwartkowe popołudnie, 8 grudnia, w naszej placówce odbył się wernisaż wystawy ,,Kochamy zwierzęta – Koty, Konie, Krowy”. Autorami przepięknych kolorowych prac są wychowankowie pani Renaty Sochy ze Strefy Kreatywności. Prace w formatach A3 wykonane zostały różnymi technikami malarskimi.

Zgromadzonych wychowanków i gości powitała Urszula Demucha po. Dyrektora MDK. W atmosferę uroczystości zgromadzonych gości wprowadził występ Filipa Bednarza, młodego wokalisty, pracującego pod kierunkiem pani Kornelii Rudy.

Następnie głos zabrała Renata Socha, nauczycielka prowadząca zajęcia plastyczne i kreatywne z wszystkimi grupami Strefy Kreatywności. Opowiedziała o pracy z grupami, o sukcesach plastycznych w konkursach, w jakich biorą udział jej wychowankowie, o pasji i radości malowania. Nauczycielka wręczyła dzieciom ,,portrety” kotów ich autorstwa oraz zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Na koniec spotkania dzieci otrzymały mikołajkowe paczki.