Sukces Teatralny Naszej Placówki

Miło nam poinformować, że Grupa Teatralna SPONTAN z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju zdobyła III miejsce w 41. Wojewódzkich Prezentacjach Teatrów Młodzieżowych pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Nasza grupa została nagrodzona – za spójną realizację sceniczną, ciekawy scenariusz autorski, zespołowość, dobór środków wyrazu w spektaklu “Przypadek”, scenariusz i reżyseria Joanna Łukaszczyk. Były też wyróżnienia dla instruktorów grup. Jedną z dwóch takich nagród przyznano pani Asi – wyróżnienie za umiejętność pracy z aktorem w spektaklu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

fot. MDK “Pod Akacją” w Lublinie

Fotorelacja z 41. Wojewódzkich Prezentacjach Teatrów Młodzieżowych pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Prezentacje zespołów (109 zdjęć)