Ogólnopolski sukces tancerzy Impulsu w Jaśle

W dniach 29 – 30 listopada w Jasielskim Domu Kultury odbyły się XXI Ogólnopolskie Andrzejkowe Spotkania Taneczne. W trakcie trwania imprezy na scenie zaprezentowały się 42 zespoły, 37 duetów oraz 56 solistów w różnych kategoriach wiekowych oraz stylach tanecznych.

Pierwszego dnia Spotkań królował taniec nowoczesny. W tej właśnie kategorii wystąpili reprezentanci Młodzieżowego Domu Kultury – najstarsza grupa KTT Impuls w składzie: Anita Pieczonka, Amelia Skalska, Klaudia Dargiel, Martyna Bednarz, Hanna Brodziak, Zuzanna Chołyst, Kinga Rabiak, Blanka Fusiarz oraz Wojciech Blicharz. Wychowankowie pani Urszuli Demuchy prezentowali się w kategorii wiekowej 16 – 19 lat. Ich streedance’owa choreografia pt. „Legends” zrobiła duże wrażenie na jurorach, czego efektem było zaszczytne II miejsce.

To ogromny sukces naszych tancerzy, występujących na imprezie rangi ogólnopolskiej po raz pierwszy po 3-letniej przerwie. Serdecznie gratulujemy.

* Krótka relacja wideo – dostępna na naszym Fanpage LINK